Kto może uczestniczyć w loterii fantowej i grze bingo fantowe

Kto może uczestniczyć w loterii fantowej i grze bingo fantowe?

W przypadku loterii fantowej ustawa nie wprowadza ograniczeń dotyczących wieku osób, które mogą w niej uczestniczyć.

Natomiast w grze bingo fantowe mogą uczestniczyć wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. (art. 27 ust. 2 ustawy)

 

Źródło: mf.gov.pl