Spis placówek prowadzących sprzedaż obligacji Skarbu Państwa

Spis placówek prowadzących sprzedaż obligacji Skarbu Państwa  z 28 marca 2011 r.

Źródło: mf.gov.pl

nazwa skrócona region ulica kod pocztowy miejscowość
Oddział 1 w Bolesławcu dolnośląski Sierpnia 80 16 59-700 Bolesławiec
Oddział 1 w Lubaniu dolnośląski 3 Maja 8 a 59-800 Lubań
Oddział 1 w Zgorzelcu dolnośląski Piłsudskiego 2 59-900 Zgorzelec
Oddział 1 w Jeleniej Górze dolnośląski Bankowa 19 58-500 Jelenia Góra
Oddział 2 w Jeleniej Górze dolnośląski Wolności 240 58-560 Jelenia Góra
Oddział 1 w Piechowicach dolnośląski Żymierskiego 47 A 58-573 Piechowice
Oddział 1 w Karpaczu dolnośląski Mickiewicza 6 58-540 Karpacz
Oddział 1 w Gryfowie Śląskim dolnośląski Bankowa 1-2 59-620 Gryfów Śląski
Oddział 1 w Mirsku dolnośląski Plac Wolności 20 59-630 Mirsk
Oddział 1 w Lwówku Śląskim dolnośląski Al. Wojska Polskiego 20 59-600 Lwówek Śląski
Oddział 1 w Kowarach dolnośląski Jeleniogórska 12 58-530 Kowary
Oddział 1 w Mysłakowicach dolnośląski Szkolna 5 58-533 Mysłakowice
Oddział 1 w Kłodzku dolnośląski Plac Jedności 4 a 57-300 Kłodzko
Oddział 1 w Bystrzycy Kłodzkiej dolnośląski Okrzei 1 57-500 Bystrzyca Kłodzka
Oddział 1 w Lądku Zdroju dolnośląski Kościuszki 15 57-540 Lądek Zdrój
Oddział 1 w Kudowie Zdroju dolnośląski Zdrojowa 23 57-350 Kudowa Zdrój
Oddział 1 w Polanicy Zdroju dolnośląski Zdrojowa 33 57-320 Polanica Zdrój
Oddział 1 w Nowej Rudzie dolnośląski Teatralna 9 57-400 Nowa Ruda
Oddział 3 w Legnicy dolnośląski Plac Słowiański 1 59-220 Legnica
Oddział 2 w Legnicy dolnośląski Heweliusza 7 59-220 Legnica
Oddział 1 w Złotoryi dolnośląski Boh. Getta Warszawskiego 3 59-500 Złotoryja
Oddział 1 w Chojnowie dolnośląski Piotra Skargi 12-14 59-225 Chojnów
Oddział 1 w Jaworze dolnośląski Poniatowskiego 7 59-400 Jawor
Oddział 1 w Lubinie dolnośląski Al. Niepodległości 29 59-300 Lubin
Oddział 1 w Głogowie dolnośląski Plac Konstytucji 3 Maja 1 67-200 Głogów
Oddział 2 w Lubinie dolnośląski Jana Pawła II 3 59-300 Lubin
Oddział 1 w Polkowicach dolnośląski Rynek 38 59-100 Polkowice
Oddział 1 w Górze dolnośląski Armii Krajowej 1 56-200 Góra
Oddział 1 w Oleśnicy dolnośląski 3 Maja 1-3 56-400 Oleśnica
Oddział 1 w Bierutowie dolnośląski Wrocławska 3 56-420 Bierutów
Oddział 1 w Twardogórze dolnośląski 1 Maja 1 56-416 Twardogóra
Oddział 1 w Miliczu dolnośląski Rynek 1 56-300 Milicz
Oddział 1 w Trzebnicy dolnośląski Henryka Pobożnego 1 55-100 Trzebnica
Oddział 1 w Sycowie dolnośląski Wojska Polskiego 15/25 56-500 Syców
Oddział 1 w Świdnicy dolnośląski Pułaskiego 1/5 58-100 Świdnica
Oddział 1 w Świdnicy dolnośląski Rynek 4 58-100 Świdnica
Oddział 1 w Świebodzicach dolnośląski Żeromskiego 12 58-160 Świebodzice
Oddział 1 w Dzierżoniowie dolnośląski Świdnicka 27 58-200 Dzierżoniów
Oddział 1 w Bielawie dolnośląski Jana III Sobieskiego 17 58-260 Bielawa
Oddział 1 w Piławie Górnej dolnośląski Piastowska 40 58-240 Piława Górna
Oddział 1 w Ząbkowicach Śląskich dolnośląski 1 Maja 16 57-200 Ząbkowice Śląskie
Oddział 1 w Ziębicach dolnośląski Rynek 24 57-220 Ziębice
Oddział 1 w Szczawnie Zdroju dolnośląski Kościuszki 12 58-310 Szczawno Zdrój
Oddział 1 w Boguszowie Gorcach dolnośląski M. Fornalskiej 11 58-370 Boguszów Gorce
Oddział 3 w Wałbrzychu dolnośląski Hetmańska 1 58-314 Wałbrzych
Oddział 4 w Wałbrzychu dolnośląski Wieniawskiego 70 58-309 Wałbrzych
Oddział 5 w Wałbrzychu dolnośląski Kusocińskiego 4 58-309 Wałbrzych
Oddział 1 w Kamiennej Górze dolnośląski Al. Wojska Polskiego 3-5 58-400 Kamienna Góra
Oddział 1 w Bolkowie dolnośląski Świerczewskiego 1-7 59-420 Bolków
Oddział 1 we Wrocławiu dolnośląski Wita Stwosza 33/35 50-901 Wrocław
Oddział 10 we Wrocławiu dolnośląski Drukarska 38 53-312 Wrocław
Oddział 11 we Wrocławiu dolnośląski Kruszwicka 10/12 53-652 Wrocław
Oddział 12 we Wrocławiu dolnośląski Grabiszyńska 88 53-437 Wrocław
Oddział 5 we Wrocławiu dolnośląski Nowowiejska 5 50-314 Wrocław
Oddział 6 we Wrocławiu dolnośląski Horbaczewskiego 4-6 54-130 Wrocław
Oddział 7 we Wrocławiu dolnośląski Orzechowa 44 50-540 Wrocław
Oddział 1 w Strzelinie dolnośląski Wojska Polskiego 1 D 57-100 Strzelin
Oddział 2 we Wrocławiu dolnośląski Rynek 33 50-102 Wrocław
Oddział 1 w Wołowie dolnośląski Poznańska 27 56-100 Wołów
Oddział 1 w Brzegu Dolnym dolnośląski Rynek 10 56-120 Brzeg Dolny
Oddział 3 we Wrocławiu dolnośląski Powstańców Śląskich 60 53-333 Wrocław
Oddział 1 w Bielanach Wrocławskich dolnośląski Czekoladowa 9 55-075 Bielany Wrocławskie
Oddział 1 w Kątach Wrocławskich dolnośląski Rynek 10 55-080 Kąty Wrocławskie
Oddział 9 we Wrocławiu dolnośląski Grabiszyńska 240 53-235 Wrocław
Oddział 1 w Oławie dolnośląski Rynek 22 55-200 Oława
Oddział 1 w Jelczu Laskowicach dolnośląski Oławska 27 55-231 Jelcz-Laskowice
Oddział 4 we Wrocławiu dolnośląski Gepperta 4 50-076 Wrocław
Oddział 1 w Środzie Śląskiej dolnośląski Śląska 3 55-300 Środa Śląska
Oddział 1 w Bogatyni dolnośląski II Armii WP 1 59-920 Bogatynia
Oddział 15 we Wrocławiu dolnośląski Chorwacka 2 A 51-107 Wrocław
Oddział 8 we Wrocławiu dolnośląski Krzywoustego 126 51-421 Wrocław
Oddział 1 w Szklarskiej Porębie dolnośląski Jedności Narodowej 5 58-580 Szklarska Poręba
Oddział 16 we Wrocławiu dolnośląski Nowodworska 73 54-438 Wrocław
Oddział 3 w Lubinie dolnośląski B. Chrobrego 7 59-300 Lubin
Oddział 17 we Wrocławiu dolnośląski Dziadoszańska 44 54-152 Wrocław
Oddział 18 we Wrocławiu dolnośląski Norwida 25 50-375 Wrocław
Oddział 19 we Wrocławiu dolnośląski Gajowa 31 50-520 Wrocław
Oddział 20 we Wrocławiu dolnośląski Solskiego 6 54-416 Wrocław
Oddział 21 we Wrocławiu dolnośląski Piłsudskiego 28/30 50-033 Wrocław
Oddział 2 w Nowej Rudzie dolnośląski 30 – lecia 15 57-402 Nowa Ruda
Oddział 3 w Jeleniej Górze dolnośląski Jana Pawła II 51 58-506 Jelenia Góra
Oddział 1 w Strzegomiu dolnośląski Rynek 6 58-150 Strzegom
Oddział 1 w Sobótce dolnośląski Św. Jakuba 4 55-050 Sobótka
Oddział 23 we Wrocławiu dolnośląski Krzywoustego 324 51-312 Wrocław
Oddział 1 w Obornikach Śląskich dolnośląski Piłsudskiego 3 55-120 Oborniki Śląskie
Oddział 24 we Wrocławiu dolnośląski Żmigrodzka 15 51-118 Wrocław
Oddział 26 we Wrocławiu dolnośląski Bacciarellego 8 A/I 51-649 Wrocław
Oddział 27 we Wrocławiu dolnośląski Szwedzka 3 A 54-401 Wrocław
Oddział 4 w Lubinie dolnośląski Paderewskiego 101 59-300 Lubin
Oddział 3 w Głogowie dolnośląski Plutona 1 67-200 Głogów
Oddział 1 Bogatynia dolnośląski II Armii WP 1 59-920 Bogatynia
Oddział 1 Środa Śląska dolnośląski Wolności 7 55-300 Środa Śląska
Oddział 1 Oława dolnośląski Rynek 22 55-200 Oława
Oddział 9 Wrocław dolnośląski Grabiszyńska 240 53-235 Wrocław
Oddział 1 Bielany Wrocławskie dolnośląski Czekoladowa 9 55-075 Bielany Wrocławskie
Oddział 1 Wołów dolnośląski Poznańska 27 56-100 Wołów
Oddział 1 Strzelin dolnośląski Wojska Polskiego 1D 57-100 Strzelin
Oddział 7 Wrocław dolnośląski Orzechowa 44 50-540 Wrocław
Oddział 6 Wrocław dolnośląski Horbaczewskiego 4-6 54-130 Wrocław
Oddział 5 Wrocław dolnośląski Nowowiejska 5 50-314 Wrocław
Oddział 1 Kamienna Góra dolnośląski Al. Wojska Polskiego 3-5 58-400 Kamienna Góra
Oddział 5 Wałbrzych dolnośląski Kusocińskiego 4 58-309 Wałbrzych
Oddział 1 Bielawa dolnośląski Jana III Sobieskiego 17 58-260 Bielawa
Oddział 1 Syców dolnośląski Wojska Polskiego 15/25 56-500 Syców
Oddział 1 Milicz dolnośląski Rynek 1 56-300 Milicz
Oddział 1 Góra dolnośląski Armii Krajowej 1 56-200 Góra
Oddział 1 Chojnów dolnośląski Piotra Skargi 12-14 59-225 Chojnów
Oddział 1 Złotoryja dolnośląski Boh. Getta Warszawskiego 3 59-500 Złotoryja
Oddział 1 Nowa Ruda dolnośląski Teatralna 9 57-400 Nowa Ruda
Oddział 1 Polanica Zdrój dolnośląski Zdrojowa 33 57-320 Polanica-Zdrój
Oddział 1 Kudowa Zdrój dolnośląski Zdrojowa 23 57-350 Kudowa-Zdrój
Oddział 1 Kowary dolnośląski Jeleniogórska 12 58-530 Kowary
Oddział 1 Lwówek Śląski dolnośląski Al. Wojska Polskiego 20 59-600 Lwówek Śląski
Oddział 1 Gryfów Śląski dolnośląski Bankowa 1-2 59-620 Gryfów Śląski
Oddział 8 Wrocław dolnośląski Krzywoustego 126 51-421 Wrocław
Oddział 1 Ząbkowice Śląskie dolnośląski 1 Maja 16 57-200 Ząbkowice Śląskie
Oddział 1 Dzierżoniów dolnośląski Świdnicka 27 58-200 Dzierżoniów
Oddział 1 Trzebnica dolnośląski Henryka Pobożnego 1 55-100 Trzebnica
Oddział 1 Oleśnica dolnośląski 3 Maja 1-3 56-400 Oleśnica
Oddział 1 Polkowice dolnośląski Rynek 38 59-100 Polkowice
Oddział 1 Głogów dolnośląski Plac Konstytucji 3 Maja 1 67-200 Głogów
Oddział 2 Legnica dolnośląski Heweliusza 7 59-220 Legnica
Oddział 1 Kłodzko dolnośląski Plac Jedności 4 A 57-300 Kłodzko
Oddział 1 Lubań dolnośląski 3 Maja 8 a 59-800 Lubań
Oddział 4 Wrocław dolnośląski Gepperta 4 50-076 Wrocław
Oddział 3 Wrocław dolnośląski Powstańców Śląskich 60 53-333 Wrocław
Oddział 2 Wrocław dolnośląski Rynek 33 50-102 Wrocław
Oddział 1 Wrocław dolnośląski Wita Stwosza 33/35 50-901 Wrocław
Oddział 1 Lubin dolnośląski Al. Niepodległości 29 59-300 Lubin
Oddział 1 Jawor dolnośląski Poniatowskiego 7 59-400 Jawor
Oddział 1 Jelenia Góra dolnośląski Bankowa 19 58-500 Jelenia Góra
Oddział 1 Zgorzelec dolnośląski Piłsudskiego 2 59-900 Zgorzelec
Oddział 1 Bolesławiec dolnośląski Sierpnia 80 16 59-700 Bolesławiec
Oddział 1 Świdnica dolnośląski Rynek 4 58-100 Świdnica
DM PKO BP   POK Wrocław dolnośląski Rynek 33 50-102 Wrocław
DM PKO BP   POK Wałbrzych dolnośląski Rynek 23 58-300 Wałbrzych
DM PKO BP   POK Legnica dolnośląski Pl. Klasztorny 1 59-220 Legnica
DM PKO BP   POK Jelenia Góra dolnośląski Bankowa 19 58-500 Jelenia Góra
Oddział 1 Lipno kujawsko pomors Plac Dekerta 15 87-600 Lipno
Oddział 1 Rypin kujawsko pomors Mławska 27 87-500 Rypin
Oddział 1 Chełmża kujawsko pomors Gen. Wł. Sikorskiego 40 87-140 Chełmża
Oddział 8 Toruń kujawsko pomors Dziewulskiego 12 87-100 Toruń
Oddział 1 Mogilno kujawsko pomors Jagiełły 11 88-300 Mogilno
Oddział 1 Żnin kujawsko pomors Żytnia 1 88-400 Żnin
Oddział 1 Chełmno kujawsko pomors Dworcowa 10 86-200 Chełmno
Oddział 1 Aleksandrów Kujawski kujawsko pomors Wojska Polskiego 29 87-700 Aleksandrów Kujawski
Oddział 1 Golub Dobrzyń kujawsko pomors Konopnickiej 17 87-400 Golub-Dobrzyń
Oddział 1 Wąbrzeźno kujawsko pomors Gen. Sikorskiego 9 87-200 Wąbrzeźno
Oddział 1 Tuchola kujawsko pomors Pocztowa 8 89-500 Tuchola
Oddział 1 Solec Kujawski kujawsko pomors 23 Stycznia 20 86-050 Solec Kujawski
Oddział 1 Szubin kujawsko pomors Plac Wolności 2 89-200 Szubin
Oddział 1 Nakło kujawsko pomors Dąbrowskiego 2 89-100 Nakło nad Notecią
Oddział 1 Świecie n. Wisłą kujawsko pomors Duży Rynek 9 86-100 Świecie
Oddział 1 Ciechocinek kujawsko pomors Zdrojowa 7 87-720 Ciechocinek
Oddział 1 Włocławek kujawsko pomors S.Okrzei 64 87-800 Włocławek
Oddział 1 Toruń kujawsko pomors Szeroka 14/16 87-100 Toruń
Oddział 2 Toruń kujawsko pomors Grudziądzka 4 87-100 Toruń
Oddział 1 Inowrocław kujawsko pomors Kr. Jadwigi 39 88-100 Inowrocław
Oddział 1 Grudziądz kujawsko pomors Piłsudskiego 15-17 86-300 Grudziądz
Oddział 1 Brodnica kujawsko pomors Mazurska 13 87-300 Brodnica
Oddział 2 Bydgoszcz kujawsko pomors Stary Port 1 – 3 85-950 Bydgoszcz
Oddział 1 Bydgoszcz kujawsko pomors Gdańska 23 85-005 Bydgoszcz
DM PKO BP   POK Toruń kujawsko pomors Szeroka 16 87-100 Toruń
DM PKO BP   POK Bydgoszcz kujawsko pomors Gdańska 21 85-005 Bydgoszcz
Oddział 1 w Bydgoszczy kujawsko pomorski Gdańska 23 85-005 Bydgoszcz
Oddział 3 w Bydgoszczy kujawsko pomorski Powstańców Śląskich 9/1 85-665 Bydgoszcz
Oddział 4 w Bydgoszczy kujawsko pomorski Sułkowskiego 50 85-636 Bydgoszcz
Oddział 5 w Bydgoszczy kujawsko pomorski Marii Konopnickiej 28 85-124 Bydgoszcz
Oddział 6 w Bydgoszczy kujawsko pomorski Przyjazna 11 85-858 Bydgoszcz
Oddział 8 w Bydgoszczy kujawsko pomorski Magnuszewska 8 85-861 Bydgoszcz
Oddział 9 w Bydgoszczy kujawsko pomorski Nakielska 241 85-391 Bydgoszcz
Oddział 1 w Sępólnie Krajeńskim kujawsko pomorski Kościuszki 16 89-400 Sępólno Krajeńskie
Oddział 1 w Nakle nad Notecią kujawsko pomorski Dąbrowskiego 2 89-100 Nakło nad Notecią
Oddział 1 w Szubinie kujawsko pomorski Plac Wolności 2 89-200 Szubin
Oddział 2 w Bydgoszczy kujawsko pomorski Stary Port 1 – 3 85-950 Bydgoszcz
Oddział 11 w Bydgoszczy kujawsko pomorski Skłodowskiej-Curie 33 85-088 Bydgoszcz
Oddział 12 w Bydgoszczy kujawsko pomorski Powalisza 4a 85-791 Bydgoszcz
Oddział 13 w Bydgoszczy kujawsko pomorski Gałczyńskiego 17 85-316 Bydgoszcz
Oddział 14 w Bydgoszczy kujawsko pomorski Twardzickiego 12 85-791 Bydgoszcz
Oddział 15 w Bydgoszczy kujawsko pomorski Skłodowskiej-Curie 26 85-094 Bydgoszcz
Oddział 1 w Solcu Kujawskim kujawsko pomorski 23 Stycznia 20 86-050 Solec Kujawski
Oddział 1 w Tucholi kujawsko pomorski Pocztowa 8 89-500 Tuchola
Oddział 1 w Brodnicy kujawsko pomorski Mazurska 13 87-300 Brodnica
Oddział 2 w Brodnicy kujawsko pomorski Wyspiańskiego 10 87-300 Brodnica
Oddział 1 w Jabłonowie Pomorskim kujawsko pomorski Główna 29 a 87-330 Jabłonowo Pomorskie
Oddział 1 w Wąbrzeźnie kujawsko pomorski Gen. Sikorskiego 9 87-200 Wąbrzeźno
Oddział 1 w Golubiu Dobrzyniu kujawsko pomorski Konopnickiej 17 87-400 Golub-Dobrzyń
Oddział 1 w Ciechocinku kujawsko pomorski Zdrojowa 7 87-720 Ciechocinek
Oddział 1 w Aleksandrowie Kujawskim kujawsko pomorski Wojska Polskiego 29 87-700 Aleksandrów Kujawski
Oddział 1 w Grudziądzu kujawsko pomorski Piłsudskiego 15-17 86-300 Grudziądz
Oddział 1 w Świeciu n/Wisłą kujawsko pomorski Duży Rynek 9 86-100 Świecie
Oddział 1 w Chełmnie kujawsko pomorski Dworcowa 10 86-200 Chełmno
Oddział 1 w Inowrocławiu kujawsko pomorski Kr. Jadwigi 39 88-100 Inowrocław
Oddział 3 w Inowrocławiu kujawsko pomorski E. Plater 10 88-100 Inowrocław
Oddział 1 w Żninie kujawsko pomorski Żytnia 1 88-400 Żnin
Oddział 1 w Mogilnie kujawsko pomorski Jagiełły 11 88-300 Mogilno
Oddział 2 w Toruniu kujawsko pomorski Grudziądzka 4 87-100 Toruń
Oddział 1 w Toruniu kujawsko pomorski Szeroka 14/16 87-100 Toruń
Oddział 9 w Toruniu kujawsko pomorski Łyskowskiego 29/35 87-100 Toruń
Oddział 8 w Toruniu kujawsko pomorski Dziewulskiego 12 87-100 Toruń
Oddział 3 w Toruniu kujawsko pomorski Kilińskiego 12 87-100 Toruń
Oddział 6 w Toruniu kujawsko pomorski Mickiewicza 104 87-100 Toruń
Oddział 1 w Chełmży kujawsko pomorski Gen. Wł. Sikorskiego 40 87-140 Chełmża
Oddział 1 we Włocławku kujawsko pomorski S.Okrzei 64 87-800 Włocławek
Oddział 1 w Radziejowie kujawsko pomorski Ojca Świętego Jana Pawła II 12 a 88-200 Radziejów
Oddział 2 we Włocławku kujawsko pomorski Żytnia 66 87-800 Włocławek
Oddział 3 we Włocławku kujawsko pomorski I. Zbiegniewskiej 13/15 87-800 Włocławek
Oddział 4 we Włocławku kujawsko pomorski Pogodna 14 87-800 Włocławek
Oddział 1 w Rypinie kujawsko pomorski Mławska 27 87-500 Rypin
Oddział 1 w Lipnie kujawsko pomorski Plac Dekerta 15 87-600 Lipno
Oddział 10 w Toruniu kujawsko pomorski Wyszyńskiego 6 87-100 Toruń
Oddział 16 w Bydgoszczy kujawsko pomorski Kormoranów 12A 85-000 Bydgoszcz
Oddział 7 w Toruniu kujawsko pomorski Poznańska 74 87-100 Toruń
Oddział 2 w Grudziądzu kujawsko pomorski Korczaka 15a 86-300 Grudziądz
Oddział 1 w Nowem kujawsko pomorski Plac Św. Rocha 1 86-170 Nowe
Oddział 1 w Kruszwicy kujawsko pomorski Niepodległości 3 88-150 Kruszwica
Oddział 10 w Bydgoszczy kujawsko pomorski Planu 6-letniego 54 85-806 Bydgoszcz
Oddział 1 w Strzelnie kujawsko pomorski Kolejowa 2a 88-320 Strzelno
Oddział 5 we Włocławku kujawsko pomorski Witosa 2 87-800 Włocławek
Oddział 17 w Bydgoszczy kujawsko pomorski Swobodna 16 85-791 Bydgoszcz
Oddział 1 w Koronowie kujawsko pomorski Pomianowskiego 5a 86-010 Koronowo
Oddział 4 w Toruniu kujawsko pomorski Legionów 216F 87-100 Toruń
Oddział 5 w Toruniu kujawsko pomorski Kościuszki 51 b 87-100 Toruń
Oddział 1 w Białe Błota kujawsko pomorski Szubińska 87B 86-005 Białe Błota
Oddział 1 w Osielsku kujawsko pomorski Szosa Gdańska 41 86-031 Osielsko
Oddział 1 Ustrzyki Dolne lubelsko podkar Bełska 10 38-700 Ustrzyki Dolne
Oddział 1 Strzyżów lubelsko podkar Przecławczyka 15 38-100 Strzyżów
Oddział 1 Nowa Sarzyna lubelsko podkar Kopernika 1 37-310 Nowa Sarzyna
Oddział 1 Leżajsk lubelsko podkar Kołłątaja 1b/1 37-300 Leżajsk
Oddział 1 Łańcut lubelsko podkar Os. 3 Maja 1 37-100 Łańcut
Oddział 1 Lubaczów lubelsko podkar Os.Unii Lubelskiej 3C 37-600 Lubaczów
Oddział 1 Dynów lubelsko podkar Handlowa 2 36-065 Dynów
Oddział 1 Przeworsk lubelsko podkar Plac Mickiewicza 8 37-200 Przeworsk
Oddział 1 Szczebrzeszyn lubelsko podkar Kościuszki 45 22-460 Szczebrzeszyn
Oddział 1 Bełżyce lubelsko podkar Tysiąclecia 28 24-200 Bełżyce
Oddział 1 Bychawa lubelsko podkar J. Piłsudskiego 20 23-100 Bychawa
Oddział 1 Łęczna lubelsko podkar Szkolna 6 21-010 Łęczna
Oddział 1 Radzyń Podlaski lubelsko podkar Ostrowiecka 36 21-300 Radzyń Podlaski
Oddział 1 Włodawa lubelsko podkar Al. Piłsudskiego 31 22-200 Włodawa
Oddział 1 Łuków lubelsko podkar Wyszyńskiego 19 21-400 Łuków
Oddział 1 Międzyrzec Podlaski lubelsko podkar Rymarska 11 21-560 Międzyrzec Podlaski
Oddział 3 Rzeszów lubelsko podkar T.Rejtana 53 B 35-326 Rzeszów
Oddział 1 Mielec lubelsko podkar Jagiellończyka 11 39-300 Mielec
Oddział 1 Nisko lubelsko podkar Wolności 1 37-400 Nisko
Oddział 1 Lesko lubelsko podkar Ossolińskich 1 38-600 Lesko
Oddział 1 Sanok lubelsko podkar Kościuszki 25 38-500 Sanok
Oddział 2 Przemyśl lubelsko podkar Wieniawskiego 28 37-700 Przemyśl
Oddział 1 Jasło lubelsko podkar Staszica 23 38-200 Jasło
Oddział 1 Jarosław lubelsko podkar Jana Pawła II 8 37-500 Jarosław
Oddział 6 Lublin lubelsko podkar Watykańska 7 20-538 Lublin
Oddział 1 Hrubieszów lubelsko podkar Partyzantów 16 22-500 Hrubieszów
Oddział 1 Dęblin lubelsko podkar Okólna 50 08-530 Dęblin
Oddział 1 Ryki lubelsko podkar Karola Wojtyły 29 08-500 Ryki
Oddział 1 Kraśnik lubelsko podkar Lubelska 51 23-200 Kraśnik
Oddział 1 Opole Lubelskie lubelsko podkar Nowy Rynek 2 24-300 Opole Lubelskie
Oddział 1 Świdnik lubelsko podkar Racławicka 9 21-040 Świdnik
Oddział 4 Lublin lubelsko podkar Zana 38 20-601 Lublin
Oddział 3 Lublin lubelsko podkar Kiepury 5 A 20-838 Lublin
Oddział 1 Parczew lubelsko podkar Wojska Polskiego 10 21-200 Parczew
Oddział 1 Lubartów lubelsko podkar Lubelska 43 21-100 Lubartów
Oddział 1 Krasnystaw lubelsko podkar 3 Maja 20 22-300 Krasnystaw
Oddział 1 Tomaszów Lubelski lubelsko podkar Lwowska 70 22-600 Tomaszów Lubelski
Oddział 1 Biłgoraj lubelsko podkar Kościuszki 75 23-400 Biłgoraj
Oddział 1 Tarnobrzeg lubelsko podkar Sienkiewicza 55 39-400 Tarnobrzeg
Oddział 1 Stalowa Wola lubelsko podkar Wolności 17 37-450 Stalowa Wola
Oddział 1 Dębica lubelsko podkar Żeromskiego 9 39-200 Dębica
Oddział 2 Rzeszów lubelsko podkar Grunwaldzka 17 35-068 Rzeszów
Oddział 1 Rzeszów lubelsko podkar 3 Maja 23 35-959 Rzeszów
Oddział 1 Przemyśl lubelsko podkar Mickiewicza 2 37-700 Przemyśl
Oddział 1 Krosno lubelsko podkar Bieszczadzka 3 38-400 Krosno
Oddział 1 Zamość lubelsko podkar Partyzantów 15 22-400 Zamość
Oddział 2 Lublin lubelsko podkar Krakowskie Przedmieście 39 20-912 Lublin
Oddział 1 Lublin lubelsko podkar Krakowskie Przedmieście 14 20-002 Lublin
Oddział 1 Chełm lubelsko podkar Gen. G. Orlicz Dreszera 3 22-100 Chełm
Oddział 1 Biała Podlaska lubelsko podkar Piłsudskiego 15 21-500 Biała Podlaska
DM PKO BP   POK Rzeszów lubelsko podkar 3 Maja 23 35-329 Rzeszów
DM PKO BP   POK Puławy lubelsko podkar Partyzantów 3 24-100 Puławy
DM PKO BP   POK Lublin lubelsko podkar Krakowskie Przedmieście 14 20-002 Lublin
DM PKO BP   POK Dębica lubelsko podkar Piłsudskiego 20 39-200 Dębica
Oddział 1 w Białej Podlaskiej lubelsko podkarpacki Piłsudskiego 15 21-500 Biała Podlaska
Oddział 2 w Białej Podlaskiej lubelsko podkarpacki Sidorska 23 21-500 Biała Podlaska
Oddział 3 w Białej Podlaskiej lubelsko podkarpacki Terebelska 60 C 21-500 Biała Podlaska
Oddział 1 w Terespolu lubelsko podkarpacki Wojska Polskiego 117 21-550 Terespol
Oddział 1 w Międzyrzecu Podlaskim lubelsko podkarpacki Rymarska 11 21-560 Międzyrzec Podlaski
Oddział 1 w Łukowie lubelsko podkarpacki Wyszyńskiego 19 21-400 Łuków
Oddział 1 w Biłgoraju lubelsko podkarpacki Kościuszki 75 23-400 Biłgoraj
Oddział 1 w Tomaszowie Lubelskim lubelsko podkarpacki Lwowska 70 22-600 Tomaszów Lubelski
Oddział 1 w Chełmie lubelsko podkarpacki Gen. G. Orlicz Dreszera 3 22-100 Chełm
Oddział 2 w Chełmie lubelsko podkarpacki I Armii WP 41 22-100 Chełm
Oddział 1 w Krasnystawie lubelsko podkarpacki 3 Maja 20 22-300 Krasnystaw
Oddział 1 w Rejowcu Fabrycznym lubelsko podkarpacki Lubelska 11 22-169 Rejowiec Fabryczny
Oddział 1 we Włodawie lubelsko podkarpacki Al. Piłsudskiego 31 22-200 Włodawa
Oddział 1 w Lubartowie lubelsko podkarpacki Lubelska 43 21-100 Lubartów
Oddział 1 w Radzyniu Podlaskim lubelsko podkarpacki Ostrowiecka 36 21-300 Radzyń Podlaski
Oddział 1 w Parczewie lubelsko podkarpacki Wojska Polskiego 10 21-200 Parczew
Oddział 1 w Łęcznej lubelsko podkarpacki Szkolna 6 21-010 Łęczna
Oddział 8 w Lublinie lubelsko podkarpacki Tumidajskiego 24 20-247 Lublin
Oddział 5 w Lublinie lubelsko podkarpacki Łęczyńska 51 20-313 Lublin
Oddział 2 w Lublinie lubelsko podkarpacki Krakowskie Przedmieście 39 20-912 Lublin
Oddział 3 w Lublinie lubelsko podkarpacki Kiepury 5A 20-838 Lublin
Oddział 4 w Lublinie lubelsko podkarpacki Zana 38 20-601 Lublin
Oddział 9 w Lublinie lubelsko podkarpacki Głęboka 8 A 20-612 Lublin
Oddział 1 w Świdniku lubelsko podkarpacki Racławicka 9 21-040 Świdnik
Oddział 2 w Świdniku lubelsko podkarpacki Niepodległości 14 21-040 Świdnik
Oddział 1 w Bychawie lubelsko podkarpacki J. Piłsudskiego 20 23-100 Bychawa
Oddział 1 w Bełżycach lubelsko podkarpacki Tysiąclecia 28 24-200 Bełżyce
Oddział 1 w Opolu Lubelskim lubelsko podkarpacki Nowy Rynek 2 24-300 Opole Lubelskie
Oddział 1 w Janowie Lubelskim lubelsko podkarpacki Zamoyskiego 52 23-300 Janów Lubelski
Oddział 1 w Kraśniku lubelsko podkarpacki Lubelska 51 23-200 Kraśnik
Oddział 1 w Nałęczowie lubelsko podkarpacki Nowickiego 2 24-140 Nałęczów
Oddział 1 w Rykach lubelsko podkarpacki Karola Wojtyły 29 08-500 Ryki
Oddział 1 w Dęblinie lubelsko podkarpacki Okólna 50 08-530 Dęblin
Oddział 1 w Zamościu lubelsko podkarpacki Partyzantów 15 22-400 Zamość
Oddział 2 w Zamościu lubelsko podkarpacki Piłsudskiego 35 22-400 Zamość
Oddział 1 w Hrubieszowie lubelsko podkarpacki Partyzantów 16 22-500 Hrubieszów
Oddział 1 w Szczebrzeszynie lubelsko podkarpacki Kościuszki 45 22-460 Szczebrzeszyn
Oddział 6 w Lublinie lubelsko podkarpacki Watykańska 7 20-538 Lublin
Oddział 7 w Lublinie lubelsko podkarpacki Witolda Chodźki 14 20-093 Lublin
Oddział 1 w Nowej Dębie lubelsko podkarpacki Kościuszki 12 39-460 Nowa Dęba
Oddział 3 w Mielcu lubelsko podkarpacki Szewska 4 39-300 Mielec
Oddział 1 w Jarosławiu lubelsko podkarpacki Jana Pawła II 8 37-500 Jarosław
Oddział 1 w Przeworsku lubelsko podkarpacki Plac Mickiewicza 8 37-200 Przeworsk
Oddział 1 w Dynowie lubelsko podkarpacki Handlowa 2 36-065 Dynów
Oddział 1 w Lubaczowie lubelsko podkarpacki Os. Unii Lubelskiej 3 C 37-600 Lubaczów
Oddział 1 w Krośnie lubelsko podkarpacki Bieszczadzka 3 38-400 Krosno
Oddział 1 w Brzozowie lubelsko podkarpacki Kazimierzowska 1 36-200 Brzozów
Oddział 1 w Jedliczu lubelsko podkarpacki Rynek 6 38-460 Jedlicze
Oddział 1 w Rymanowie lubelsko podkarpacki Wola 1 38-480 Rymanów
Oddział 2 w Krośnie lubelsko podkarpacki Słowackiego 4 38-400 Krosno
Oddział 1 w Dukli lubelsko podkarpacki Mickiewicza 1 38-450 Dukla
Oddział 1 w Jaśle lubelsko podkarpacki Staszica 23 38-200 Jasło
Oddział 1 w Przemyślu lubelsko podkarpacki Mickiewicza 2 37-700 Przemyśl
Oddział 2 w Przemyślu lubelsko podkarpacki Wieniawskiego 28 37-700 Przemyśl
Oddział 1 w Radymnie lubelsko podkarpacki Rynek 31 37-550 Radymno
Oddział 1 w Rzeszowie lubelsko podkarpacki 3 Maja 23 35-959 Rzeszów
Oddział 4 w Rzeszowie lubelsko podkarpacki Obr. Poczty Gdańskiej 12 35-209 Rzeszów
Oddział 1 w Łańcucie lubelsko podkarpacki Os. 3 Maja 1 37-100 Łańcut
Oddział 2 w Rzeszowie lubelsko podkarpacki Grunwaldzka 17 35-068 Rzeszów
Oddział 1 w Ropczycach lubelsko podkarpacki Rynek 1 39-100 Ropczyce
Oddział 1 w Leżajsku lubelsko podkarpacki Kołłątaja 1 b/1 37-300 Leżajsk
Oddział 1 w Nowej Sarzynie lubelsko podkarpacki Kopernika 1 37-310 Nowa Sarzyna
Oddział 1 w Strzyżowie lubelsko podkarpacki Przecławczyka 15 38-100 Strzyżów
Oddział 1 w Dębicy lubelsko podkarpacki Żeromskiego 9 39-200 Dębica
Oddział 1 w Sanoku lubelsko podkarpacki Kościuszki 25 38-500 Sanok
Oddział 1 w Lesku lubelsko podkarpacki Ossolińskich 1 38-600 Lesko
Oddział 1 w Ustrzykach Dolnych lubelsko podkarpacki Bełska 10 38-700 Ustrzyki Dolne
Oddział 1 w Stalowej Woli lubelsko podkarpacki Wolności 17 37-450 Stalowa Wola
Oddział 3 w Stalowej Woli lubelsko podkarpacki Wojska Polskiego 4 a 37-450 Stalowa Wola
Oddział 1 w Nisku lubelsko podkarpacki Wolności 1 37-400 Nisko
Oddział 1 w Tarnobrzegu lubelsko podkarpacki Sienkiewicza 55 39-400 Tarnobrzeg
Oddział 2 w Tarnobrzegu lubelsko podkarpacki Mickiewicza 1 39-400 Tarnobrzeg
Oddział 1 w Mielcu lubelsko podkarpacki Jagiellończyka 11 39-300 Mielec
Oddział 2 w Mielcu lubelsko podkarpacki Godlewskiego 10 b 39-300 Mielec
Oddział 1 w Kolbuszowej lubelsko podkarpacki Plac Wolności 56 36-100 Kolbuszowa
Oddział 3 w Rzeszowie lubelsko podkarpacki T.Rejtana 53 B 35-326 Rzeszów
Oddział 7 w Rzeszowie lubelsko podkarpacki B-pa Pelczara 6 35-312 Rzeszów
DM PKO BP   POK Krosno lubelsko podkarpacki Bieszczadzka 3 38-400 Krosno
Oddział 2 w Bełchatowie łódzki Plac Narutowicza 4 97-400 Bełchatów
Oddział 1 w Radomsku łódzki Reymonta 16/18 97-500 Radomsko
Oddział 1 w Pajęcznie łódzki Wiśniowa 34/38 98-330 Pajęczno
Oddział 1 w Łodzi łódzki Al. Kościuszki 15 90-959 Łódź
Oddział 15 w Łodzi łódzki Piotrkowska 173 90-959 Łódź
Oddział 3 w Łodzi łódzki Al. Piłsudskiego 153 90-959 Łódź
Oddział 8 w Łodzi łódzki Gorkiego 6/8 92-525 Łódź
Oddział 9 w Łodzi łódzki Zakładowa 50 92-402 Łódź
Oddział 4 w Łodzi łódzki Tatrzańska 124 a 90-959 Łódź
Oddział 10 w Łodzi łódzki Cieszkowskiego 11 93-504 Łódź
Oddział 11 w Łodzi łódzki Chóralna 18 93-328 Łódź
Oddział 1 w Brzezinach łódzki Sienkiewicza 9 95-060 Brzeziny
Oddział 1 w Koluszkach łódzki 11 Listopada 41 95-040 Koluszki
Oddział 6 w Łodzi łódzki Aleksandrowska 47 91-205 Łódź
Oddział 7 w Łodzi łódzki Zgierska 223 91-496 Łódź
Oddział 1 w Aleksandrowie Łódzkim łódzki Plac Kościuszki 1 95-070 Aleksandrów Łódzki
Oddział 2 w Łodzi łódzki Zachodnia 70 90-403 Łódź
Oddział 5 w Łodzi łódzki 28 Pułku Strz.Kaniowskich 69 90-558 Łódź
Oddział 14 w Łodzi łódzki Al. Wyszyńskiego 72 94-047 łódź
Oddział 1 w Pabianicach łódzki Zamkowa 29 95-200 Pabianice
Oddział 1 w Łasku łódzki 9 Maja 22 98-100 Łask
Oddział 1 w Zduńskiej Woli łódzki Łaska 46 98-220 Zduńska Wola
Oddział 1 w Piotrkowie Trybunalskim łódzki Słowackiego 9 97-300 Piotrków Trybunalski
Oddział 2 w Piotrkowie Trybunalskim łódzki Belzacka 66 97-300 Piotrków Trybunalski
Oddział 3 w Piotrkowie Trybunalskim łódzki Wyzwolenia 1 a 97-300 Piotrków Trybunalski
Oddział 1 w Opocznie łódzki Staromiejska 14 26-300 Opoczno
Oddział 1 w Tomaszowie Mazowieckim łódzki Graniczna 9 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Oddział 1 w Skierniewicach łódzki Rawska 3/9 96-100 Skierniewice
Oddział 1 w Rawie Mazowieckiej łódzki Kilińskiego 3 96-200 Rawa Mazowiecka
Oddział 1 w Łowiczu łódzki Podrzeczna 35 99-400 Łowicz
Oddział 1 w Głownie łódzki Sikorskiego 45/49 95-015 Głowno
Oddział 1 w Wieluniu łódzki Barycz 3 98-300 Wieluń
Oddział 1 w Sieradzu łódzki Plac Wojewódzki 1 98-200 Sieradz
Oddział 1 w Wieruszowie łódzki Warszawska 9 98-400 Wieruszów
Oddział 1 w Zgierzu łódzki Plac Kilińskiego 11 95-100 Zgierz
Oddział 1 w Łęczycy łódzki Al. Jana Pawła II 17 99-100 Łęczyca
Oddział 1 w Kutnie łódzki Plac Wolności 8/9 99-300 Kutno
Oddział 1 w Żychlinie łódzki Narutowicza 45 A 99-320 Żychlin
Oddział 2 w Radomsku łódzki L.Czarnego 23 97-500 Radomsko
Oddział 2 w Tomaszowie Mazowieckim łódzki Św. Antoniego 9 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Oddział 1 w Tuszynie łódzki Parkowa 3 95-080 Tuszyn
Oddział 31 w Łodzi łódzki Wyszyńskiego 107 94-050 Łódź
Oddział 2 w Skierniewicach łódzki Norwida 4 96-100 Skierniewice
Oddział 2 Piotrków Trybunalski łódzki Belzacka 66 97-300 Piotrków Trybunalski
Oddział 1 Łask łódzki 9 Maja 22 98-100 Łask
Oddział 14 w Łodzi łódzki Wyszyńskiego 72 94-047 Łódź
Oddział 1 Aleksandrów Łódzki łódzki Plac Kościuszki 1 95-070 Aleksandrów Łódzki
Oddział 1 Koluszki łódzki 11 Listopada 41 95-040 Koluszki
Oddział 11 Łódź łódzki Chóralna 18 93-328 Łódź
Oddział 10 Łódź łódzki Cieszkowskiego 11 93-504 Łódź
Oddział 9 Łódź łódzki Zakładowa 50 92-402 Łódź
Oddział 8 Łódź łódzki Gorkiego 6/8 92-525 Łódź
Oddział 1 Pajęczno łódzki Wiśniowa 34/38 98-330 Pajęczno
Oddział 2 Bełchatów łódzki Plac Narutowicza 4 97-400 Bełchatów
Oddział 1 Wieruszów łódzki Warszawska 9 98-400 Wieruszów
Oddział 1 Łowicz łódzki Podrzeczna 35 99-400 Łowicz
Oddział 1 Opoczno łódzki Staromiejska 14 26-300 Opoczno
Oddział 5 Łódź łódzki 28 Pułku Strz.Kaniowskich 69 90-558 Łódź
Oddział 7 Łódź łódzki Zgierska 223 91-496 Łódź
Oddział 6 Łódź łódzki Aleksandrowska 47 91-205 Łódź
Oddział 1 Brzeziny łódzki Sienkiewicza 9 95-060 Brzeziny
Oddział 1 Kutno łódzki Plac Wolności 8/9 99-300 Kutno
Oddział 1 Łęczyca łódzki Jana Pawła II 17 99-100 Łęczyca
Oddział 1 Zgierz łódzki Plac Kilińskiego 11 95-100 Zgierz
Oddział 1 Sieradz łódzki Plac Wojewódzki 1 98-200 Sieradz
Oddział 1 Wieluń łódzki Barycz 3 98-300 Wieluń
Oddział 1 Rawa Mazowiecka łódzki Kilińskiego 3 96-200 Rawa Mazowiecka
Oddział 1 Skierniewice łódzki Rawska 3/9 96-100 Skierniewice
Oddział 1 Tomaszów Mazowiecki łódzki Graniczna 9 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Oddział 1 Piotrków Trybunalski łódzki Słowackiego 9 97-300 Piotrków Trybunalski
Oddział 1 Zduńska Wola łódzki Łaska 46 98-220 Zduńska Wola
Oddział 1 Pabianice łódzki Zamkowa 29 95-200 Pabianice
Oddział 2 Łódź łódzki Zachodnia 70 90-403 Łódź
Oddział 4 Łódź łódzki Tatrzańska 124 a 90-959 Łódź
Oddział 3 Łódź łódzki Piłsudskiego 153 90-959 Łódź
Oddział 1 Łódź łódzki Al. Kościuszki 15 90-959 Łódź
Oddział 1 Radomsko łódzki Reymonta 16/18 97-500 Radomsko
DM PKO BP   POK Łódź łódzki Al. Piłsudskiego 153 90-959 Łódź
DM PKO BP   POK Kutno łódzki Plac Wolności 8/9 99-300 Kutno
DM PKO BP   POK Bełchatów łódzki Wojska Polskiego 65 97-400 Bełchatów
Oddział 1 Wieliczka małopolsko świę Batorego 7 32-020 Wieliczka
Oddział 1 Staszów małopolsko świę Opatowska 28 28-200 Staszów
Oddział 1 Szczawnica małopolsko świę Park Dolny 17 34-460 Szczawnica
Oddział 1 Włoszczowa małopolsko świę Sienkiewicza 32 29-100 Włoszczowa
Oddział 13 Kraków małopolsko świę al. Powstania Warszawskiego 10 31-549 Kraków
Oddział 8 Kraków małopolsko świę Rynek Podgórski 12 30-518 Kraków
Oddział 9 Kraków małopolsko świę Os. Centrum C, blok 6 31-930 Kraków
Oddział 12 Kraków małopolsko świę Beskidzka 30 30-611 Kraków
Oddział 10 Kraków małopolsko świę Teligi 24 30-835 Kraków
Oddział 7 Kraków małopolsko świę Rynek Główny 21 31-008 Kraków
Oddział 1 Końskie małopolsko świę 16 Stycznia 6 26-200 Końskie
Oddział 1 Trzebinia małopolsko świę Krakowska 28 32-540 Trzebinia
Oddział 1 Kazimierza Wielka małopolsko świę M. Reja 15 28-500 Kazimierza Wielka
Oddział 1 Tuchów małopolsko świę Rynek 18 33-170 Tuchów
Oddział 1 Sandomierz małopolsko świę Mickiewicza 11a 27-600 Sandomierz
Oddział 1 Starachowice małopolsko świę Konstytucji 3 Maja 27 27-200 Starachowice
Oddział 1 Olkusz małopolsko świę Bylicy 6 32-300 Olkusz
Oddział 1 Rabka Zdrój małopolsko świę Brzozowa 4 34-700 Rabka-Zdrój
Oddział 1 Zakopane małopolsko świę Krupówki 71 34-500 Zakopane
Oddział 1 Krynica Zdrój małopolsko świę Zdrojowa 6 33-380 Krynica-Zdrój
Oddział 1 Limanowa małopolsko świę Kopernika 18 34-600 Limanowa
Oddział 1 Gorlice małopolsko świę Legionów 12 38-300 Gorlice
Oddział 1 Myślenice małopolsko świę Rynek 1 32-400 Myślenice
Oddział 1 Miechów małopolsko świę H. Sienkiewicza 27 32-200 Miechów
Oddział 6 Kraków małopolsko świę Os. Centrum E 13 31-934 Kraków
Oddział 11 Kraków małopolsko świę Opolska 37 31-277 Kraków
Oddział 3 Kielce małopolsko świę Warszawska 139/141 25-547 Kielce
Oddział 1 Pińczów małopolsko świę 3 Maja 17 28-400 Pińczów
Oddział 1 Busko Zdrój małopolsko świę Plac Zwycięstwa 9 28-100 Busko-Zdrój
Oddział 1 Bochnia małopolsko świę Trudna 13 32-700 Bochnia
Oddział 1 Brzesko małopolsko świę Kościuszki 2 32-800 Brzesko
Oddział 1 Andrychów małopolsko świę Krakowska 138 34-120 Andrychów
Oddział 1 Wadowice małopolsko świę Lwowska 20 34-130 Wadowice
Oddział 1 Dąbrowa Tarnowska małopolsko świę Jagiellońska 1 33-200 Dąbrowa Tarnowska
Oddział 1 Tarnów małopolsko świę Krakowska 17 33-100 Tarnów
Oddział 2 Tarnów małopolsko świę Słoneczna 28-30 33-100 Tarnów
Oddział 1 Ostrowiec Świętokrzyski małopolsko świę Rynek 8 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Oddział 1 Nowy Targ małopolsko świę Rynek 29/30 34-400 Nowy Targ
Oddział 1 Nowy Sącz małopolsko świę Al. Wolności 16 33-300 Nowy Sącz
Oddział 1 Jędrzejów małopolsko świę 11 Listopada 36 28-300 Jędrzejów
Oddział 5 Kraków małopolsko świę Al. Kijowska 48 30-079 Kraków
Oddział 4 Kraków małopolsko świę Dobrego Pasterza 67 31-416 Kraków
Oddział 3 Kraków małopolsko świę Os. Bohaterów Września 2 A 31-620 Kraków
Oddział 2 Kraków małopolsko świę os. Kościuszkowskie 1 31-858 Kraków
Oddział 1 Kraków małopolsko świę Wielopole 19/21 30-942 Kraków
Oddział 1 Skarżysko Kamienna małopolsko świę Gen. Sikorskiego 20 26-110 Skarżysko-Kamienna
Oddział 2 Kielce małopolsko świę Wesoła 47/49 25-363 Kielce
Oddział 1 Kielce małopolsko świę Sienkiewicza 33/35 25-005 Kielce
Oddział 1 Oświęcim małopolsko świę Tysiąclecia 19 32-602 Oświęcim
Oddział 1 Chrzanów małopolsko świę Świętokrzyska 1 32-500 Chrzanów
DM PKO BP   POK Kraków II małopolsko świę Oś.Centrum E13 31-934 Kraków
DM PKO BP   POK Kraków Wielopole małopolsko świę Wielopole 19/21 30-942 Kraków
Oddział 1 w Brzesku małopolsko świętokrzyski Kościuszki 2 32-800 Brzesko
Oddział 1 w Bochni małopolsko świętokrzyski Trudna 13 32-700 Bochnia
Oddział 1 w Nowym Wiśniczu małopolsko świętokrzyski Grunwaldzka 2 32-720 Nowy Wiśnicz
Oddział 1 w Busku Zdroju małopolsko świętokrzyski Plac Zwycięstwa 9 28-100 Busko-Zdrój
Oddział 1 w Pińczowie małopolsko świętokrzyski Batalionów Chłopskich 7 28-400 Pińczów
Oddział 1 w Kazimierzy Wielkiej małopolsko świętokrzyski M. Reja 15 28-500 Kazimierza Wielka
Oddział 1 w Chrzanowie małopolsko świętokrzyski Świętokrzyska 1 32-500 Chrzanów
Oddział 1 w Trzebini małopolsko świętokrzyski Krakowska 28 32-540 Trzebinia
Oddział 1 w Oświęcimiu małopolsko świętokrzyski Al. Tysiąclecia 19 32-602 Oświęcim
Oddział 1 w Kętach małopolsko świętokrzyski Rynek 20 32-650 Kęty
Oddział 1 w Kielcach małopolsko świętokrzyski Sienkiewicza 33/35 25-005 Kielce
Oddział 3 w Kielcach małopolsko świętokrzyski Warszawska 139/141 25-547 Kielce
Oddział 4 w Kielcach małopolsko świętokrzyski Kryształowa 4 25-705 Kielce
Oddział 5 w Kielcach małopolsko świętokrzyski Os. Barwinek Pawilon 28 B/O 25-150 Kielce
Oddział 2 w Kielcach małopolsko świętokrzyski Wesoła 47/49 25-363 Kielce
Oddział 1 w Końskich małopolsko świętokrzyski 16 Stycznia 6 26-200 Końskie
Oddział 1 w Skarżysku Kamiennej małopolsko świętokrzyski Gen. Sikorskiego 20 26-110 Skarżysko-Kamienna
Oddział 1 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Wielopole 19/21 30-942 Kraków
Oddział 7 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Rynek Główny 21 31-008 Kraków
Oddział 10 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Teligi 24 30-835 Kraków
Oddział 12 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Beskidzka 30 30-611 Kraków
Oddział 1 w Skawinie małopolsko świętokrzyski Kopernika 17 E 32-050 Skawina
Oddział 2 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Os. Kościuszkowskie 1 31-858 Kraków
Oddział 14 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Ujastek 1, Budynek S 30-960 Kraków
Oddział 9 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Os. Centrum C, blok 6 31-930 Kraków
Oddział 1 w Proszowicach małopolsko świętokrzyski Reja 3 32-100 Proszowice
Oddział 3 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Os. Bohaterów Września 2 a 31-620 Kraków
Oddział 8 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Rynek Podgórski 12 30-518 Kraków
Oddział 11 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Opolska 37 31-277 Kraków
Oddział 15 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Komorowskiego 1-3 30-106 Kraków
Oddział 13 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Al. Powstania Warszawskiego 10 31-549 Kraków
Oddział 4 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Dobrego Pasterza 67 31-416 Kraków
Oddział 5 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Al. Kijowska 48 30-079 Kraków
Oddział 1 w Krzeszowicach małopolsko świętokrzyski Kościuszki 44 32-065 Krzeszowice
Oddział 1 w Jędrzejowie małopolsko świętokrzyski 11 Listopada 36 28-300 Jędrzejów
Oddział 1 we Włoszczowie małopolsko świętokrzyski Sienkiewicza 32 29-100 Włoszczowa
Oddział 6 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Os. Centrum E 13 31-934 Kraków
Oddział 1 w Miechowie małopolsko świętokrzyski H. Sienkiewicza 27 32-200 Miechów
Oddział 1 w Myślenicach małopolsko świętokrzyski Rynek 1 32-400 Myślenice
Oddział 1 w Nowym Sączu małopolsko świętokrzyski Długosza 16 33-300 Nowy Sącz
Oddział 4 w Nowym Sączu małopolsko świętokrzyski Freislera 6 33-300 Nowy Sącz
Oddział 1 w Gorlicach małopolsko świętokrzyski Legionów 12 38-300 Gorlice
Oddział 1 w Limanowej małopolsko świętokrzyski Kopernika 18 34-600 Limanowa
Oddział 1 w Mszanie Dolnej małopolsko świętokrzyski Fabryczna 2 34-730 Mszana Dolna
Oddział 1 w Krynicy Zdroju małopolsko świętokrzyski Zdrojowa 6 33-380 Krynica-Zdrój
Oddział 1 w Muszynie małopolsko świętokrzyski Rynek 31 33-370 Muszyna
Oddział 1 w Nowym Targu małopolsko świętokrzyski Rynek 29/30 34-400 Nowy Targ
Oddział 1 w Zakopanem małopolsko świętokrzyski Krupówki 71 34-500 Zakopane
Oddział 2 w Zakopanem małopolsko świętokrzyski Kościuszki 3 34-500 Zakopane
Oddział 1 w Rabce   Zdroju małopolsko świętokrzyski Brzozowa 4 34-700 Rabka-Zdrój
Oddział 1 w Szczawnicy małopolsko świętokrzyski Park Dolny 17 34-460 Szczawnica
Oddział 1 w Olkuszu małopolsko świętokrzyski Bylicy 6 32-300 Olkusz
Oddział 1 w Wolbromiu małopolsko świętokrzyski Krakowska 59 32-340 Wolbrom
Oddział 1 w Kluczach małopolsko świętokrzyski Osiedle 30-lecia 1, segm. C 32-310 Klucze
Oddział 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim małopolsko świętokrzyski Rynek 8 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Oddział 2 w Ostrowcu Świętokrzyskim małopolsko świętokrzyski Os. Ogrody 37 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Oddział 1 w Starachowicach małopolsko świętokrzyski Konstytucji 3 Maja 27 27-200 Starachowice
Oddział 1 w Sandomierzu małopolsko świętokrzyski Mickiewicza 11 a 27-600 Sandomierz
Oddział 1 w Opatowie małopolsko świętokrzyski Sienkiewicza 26 27-500 Opatów
Oddział 1 w Ożarowie małopolsko świętokrzyski Stodolna 5 27-530 Ożarów
Oddział 1 w Staszowie małopolsko świętokrzyski Opatowska 28 28-200 Staszów
Oddział 2 w Tarnowie małopolsko świętokrzyski Słoneczna 28-30 33-100 Tarnów
Oddział 1 w Tuchowie małopolsko świętokrzyski Rynek 18 33-170 Tuchów
Oddział 1 w Tarnowie małopolsko świętokrzyski Krakowska 17 33-100 Tarnów
Oddział 1 w Dąbrowie Tarnowskiej małopolsko świętokrzyski Jagiellońska 1 33-200 Dąbrowa Tarnowska
Oddział 1 w Wadowicach małopolsko świętokrzyski Lwowska 20 34-130 Wadowice
Oddział 1 w Kalwarii Zebrzydowskiej małopolsko świętokrzyski Targowa 1 B 34-130 Kalwaria Zebrzydowska
Oddział 1 w Suchej Beskidzkiej małopolsko świętokrzyski Mickiewicza 41 34-200 Sucha Beskidzka
Oddział 1 w Makowie Podhalańskim małopolsko świętokrzyski 3-go Maja 11 34-220 Maków Podhalański
Oddział 1 w Andrychowie małopolsko świętokrzyski Krakowska 138 34-120 Andrychów
Oddział 2 w Andrychowie małopolsko świętokrzyski Rynek 31 34-120 Andrychów
Oddział 7 w Kielcach małopolsko świętokrzyski Jagiellońska 62 C 25-734 Kielce
Oddział 1 w Wieliczce małopolsko świętokrzyski Słowackiego 3 32-020 Wieliczka
Oddział 17 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Kobierzyńska 63 30-363 Kraków
Oddział 18 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Bajana 8 31-465 Kraków
Oddział 2 w Skarżysko Kamiennej małopolsko świętokrzyski Spółdzielcza 34 B 26-110 Skarżysko-Kamienna
Oddział 1 w Grybowie małopolsko świętokrzyski Rynek 14 33-330 Grybów
Oddział 3 w Tarnowie małopolsko świętokrzyski Kwiatkowskiego 9 33-100 Tarnów
Oddział 29 w Krakowie małopolsko świętokrzyski Balicka 14 B 30-149 Kraków
Oddział 2 w Starachowicach małopolsko świętokrzyski Armii Krajowej 23 27-200 Starachowice
Oddział 1 w Połańcu małopolsko świętokrzyski Czarnieckiego 1 28-230 Połaniec
Oddział 1 w Ciechanowie mazowiecki Pułtuska 20 06-400 Ciechanów
Oddział 1 w Mławie mazowiecki Żeromskiego 2 a 06-500 Mława
Oddział 1 w Żurominie mazowiecki Warszawska 2 09-300 Żuromin
Oddział 1 w Przasnyszu mazowiecki Leszno 4 06-300 Przasnysz
Oddział 1 w Makowie Mazowieckim mazowiecki Moniuszki 6 06-200 Maków Mazowiecki
Oddział 1 w Ostrołęce mazowiecki Bogusławskiego 22 07-400 Ostrołęka
Oddział 1 w Kadzidle mazowiecki Targowa 4 07-420 Kadzidło
Oddział 2 w Ostrołęce mazowiecki Kuklińskiego 3 07-413 Ostrołęka
Oddział 1 w Ostrowi Mazowieckiej mazowiecki Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 2 07-300 Ostrów Mazowiecka
Oddział 1 w Wyszkowie mazowiecki Pułtuska 28 B 07-200 Wyszków
Oddział 1 w Siedlcach mazowiecki Bp. Ignacego Świrskiego 45 08-110 Siedlce
Oddział 2 w Siedlcach mazowiecki Piłsudskiego 40 08-110 Siedlce
Oddział 1 w Sokołowie Podlaskim mazowiecki Lipowa 5 08-300 Sokołów Podlaski
Oddział 1 w Węgrowie mazowiecki Piłsudskiego 2 07-100 Węgrów
Oddział 1 w Łosicach mazowiecki Piłsudskiego 2 08-200 Łosice
Oddział 1 w Radomiu mazowiecki Czachowskiego 21 A 26-600 Radom
Oddział 6 w Radomiu mazowiecki Trojańska 10 26-600 Radom
Oddział 1 w Lipsku mazowiecki Partyzantów 4 27-300 Lipsko
Oddział 2 w Radomiu mazowiecki Traugutta 31/33 26-600 Radom
Oddział 3 w Radomiu mazowiecki Plac Konstytucji 3 Maja 1 26-600 Radom
Oddział 1 w Grójcu mazowiecki Bankowa 13 05-600 Grójec
Oddział 1 w Warce mazowiecki Warszawska 9 05-660 Warka
Oddział 1 w Kozienicach mazowiecki Kochanowskiego 28 26-900 Kozienice
Oddział 1 w Zwoleniu mazowiecki Wojska Polskiego 38 26-700 Zwoleń
Oddział 1 w Pionkach mazowiecki Plac Konstytucji 3 Maja 10 26-670 Pionki
Oddział 1 w Szydłowcu mazowiecki Kościuszki 204 26-500 Szydłowiec
Oddział 1 w Przysusze mazowiecki Grodzka 11 26-400 Przysucha
Oddział 1 w Płońsku mazowiecki Młodzieżowa 17 09-100 Płońsk
Oddział 1 w Nowym Dworze Mazowieckim mazowiecki Modlińska 10 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Oddział 1 w Legionowie mazowiecki Piłsudskiego 11 05-120 Legionowo
Oddział 1 w Pułtusku mazowiecki Świętojańska 3 06-100 Pułtusk
Oddział 1 w Nasielsku mazowiecki Kościuszki 31 E 05-190 Nasielsk
Oddział 1 w Raciążu mazowiecki Piłsudskiego 1 09-140 Raciąż
Oddział 2 w Wołominie mazowiecki Mieszka I 1 05-200 Wołomin
Oddział 1 w Wołominie mazowiecki Legionów 1 05-200 Wołomin
Oddział 1 w Zielonce mazowiecki Ks. Prałata Z. Abramowskiego 6 05-220 Zielonka
Oddział 1 w Ząbkach mazowiecki Piłsudskiego 47 05-091 Ząbki
Oddział 1 w Markach mazowiecki Promienna 4 b 05-270 Marki
Oddział 1 w Otwocku mazowiecki Powstańców Warszawy 15 05-400 Otwock
Oddział 1 w Garwolinie mazowiecki Mazowiecka 2 08-400 Garwolin
Oddział 2 w Pruszkowie mazowiecki Aleja Wojska Polskiego 42 05-800 Pruszków
Oddział 1 w Grodzisku Mazowieckim mazowiecki Sienkiewicza 45 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Oddział 1 w Pruszkowie mazowiecki Aleja Wojska Polskiego 12 05-800 Pruszków
Oddział 1 w Żyrardowie mazowiecki Wittenberga 1 96-300 Żyrardów
Oddział 1 w Mszczonowie mazowiecki Dworcowa 1 96-320 Mszczonów
Oddział 1 w Warszawie mazowiecki Sienkiewicza 12/14 00-944 Warszawa
Oddział 8 w Warszawie mazowiecki Plac Bankowy 2 00-095 Warszawa
Oddział 39 w Warszawie mazowiecki Leszno 14 01-192 Warszawa
Oddział 19 w Warszawie mazowiecki Andersa 6/8 00-201 Warszawa
Oddział 10 w Warszawie mazowiecki Plac Powstańców Warszawy 4 00-030 Warszawa
Oddział 2 w Warszawie mazowiecki Mickiewicza 25 01-551 Warszawa
Oddział 20 w Warszawie mazowiecki Zabłocińska 10 01-697 Warszawa
Oddział 21 w Warszawie mazowiecki M. Dąbrowskiej 15 01-903 Warszawa
Oddział 45 w Warszawie mazowiecki Krasińskiego 10 01-615 Warszawa
Oddział 1 w Łomiankach mazowiecki Warszawska 148 05-092 Łomianki
Oddział 4 w Warszawie mazowiecki Targowa 42 03-733 Warszawa
Oddział 23 w Warszawie mazowiecki Piotra Skargi 61 03-516 Warszawa
Oddział 22 w Warszawie mazowiecki Kijowska 11 03-743 Warszawa
Oddział 40 w Warszawie mazowiecki Krasnobrodzka 11 03-214 Warszawa
Oddział 41 w Warszawie mazowiecki Głębocka 15 03-287 Warszawa
Oddział 5 w Warszawie mazowiecki Grójecka 1/3 02-019 Warszawa
Oddział 24 w Warszawie mazowiecki Grójecka 17 02-021 Warszawa
Oddział 17 w Warszawie mazowiecki Plutonu Torpedy 41 02-495 Warszawa
Oddział 47 w Warszawie mazowiecki Al. Jerozolimskie 148 02-326 Warszawa
Oddział 9 w Warszawie mazowiecki Nowogrodzka 35/41 00-950 Warszawa
Oddział 3 w Warszawie mazowiecki Marszałkowska 100/102 00-950 Warszawa
Oddział 27 w Warszawie mazowiecki Graniczna 4 00-130 Warszawa
Oddział 26 w Warszawie mazowiecki Złota 61 00-819 Warszawa
Oddział 70 w Warszawie mazowiecki Al. Jerozolimskie 65/79 00-950 Warszawa
Oddział 12 w Warszawie mazowiecki Korkowa 24 04-502 Warszawa
Oddział 30 w Warszawie mazowiecki Majdańska 13 04-088 Warszawa
Oddział 29 w Warszawie mazowiecki Kobielska 23 04-359 Warszawa
Oddział 28 w Warszawie mazowiecki Jubilerska 1/3 04-190 Warszawa
Oddział 48 w Warszawie mazowiecki Bronisława Czecha 42 04-555 Warszawa
Oddział 1 w Mińsku Mazowieckim mazowiecki Armii Ludowej 22 05-300 Mińsk Mazowiecki
Oddział 2 w Mińsku Mazowieckim mazowiecki Warszawska 133 05-300 Mińsk Mazowiecki
Oddział 6 w Warszawie mazowiecki Puławska 15 02-515 Warszawa
Oddział 13 w Warszawie mazowiecki Puławska 23/25 02-515 Warszawa
Oddział 32 w Warszawie mazowiecki Św. Bonifacego 92 02-940 Warszawa
Oddział 15 w Warszawie mazowiecki Al. Jerozolimskie 7 00-950 Warszawa
Oddział 71 w Warszawie mazowiecki Senacka 1 00-484 Warszawa
Oddział 14 w Warszawie mazowiecki Kruczkowskiego 6 00-412 Warszawa
Oddział 16 w Warszawie mazowiecki Wałbrzyska 11 02-739 Warszawa
Oddział 11 w Warszawie mazowiecki Wołoska 58/62 02-507 Warszawa
Oddział 35 w Warszawie mazowiecki Rzymowskiego 33 02-697 Warszawa
Oddział 34 w Warszawie mazowiecki Wiolinowa 15 02-785 Warszawa
Oddział 1 w Piasecznie mazowiecki Techniczna 9 05-500 Piaseczno
Oddział 18 w Warszawie mazowiecki Skierniewicka 21 01-230 Warszawa
Oddział 7 w Warszawie mazowiecki Powstańców Śląskich 1 01-381 Warszawa
Oddział 38 w Warszawie mazowiecki Uniejowska 4 a 01-485 Warszawa
Oddział 74 w Warszawie mazowiecki Kaliskiego 15 01-476 Warszawa
Oddział 37 w Warszawie mazowiecki Staszica 4 01-188 Warszawa
Oddział 1 w Sochaczewie mazowiecki Warszawska 70 96-500 Sochaczew
Oddział 2 w Sochaczewie mazowiecki Chopina 170 96-503 Sochaczew
Oddział 2 w Płocku mazowiecki 3 Maja 14 09-400 Płock
Oddział 1 w Płocku mazowiecki Jana Pawła II 2 09-400 Płock
Oddział 3 w Płocku mazowiecki Tumska 20 C 09-400 Płock
Oddział 5 w Płocku mazowiecki Chopina 57/1/ 2 09-402 Płock
Oddział 4 w Płocku mazowiecki Tysiąclecia 16 09-400 Płock
Oddział 1 w Sierpcu mazowiecki Braci Tułodzieckich 17 a 09-200 Sierpc
Oddział 1 w Gostyninie mazowiecki 3 Maja 18 09-500 Gostynin
Oddział 1 w Tłuszczu mazowiecki Warszawska 10 05-240 Tłuszcz
Oddział 1 w Górze Kalwarii mazowiecki Pijarska 18 05-530 Góra Kalwaria
Oddział 50 w Warszawie mazowiecki KEN 14 02-722 Warszawa
Oddział 1 w Jankach mazowiecki Mszczonowska 3 05-090 Janki
Oddział 43 w Warszawie mazowiecki Teligi 5/8 02-777 Warszawa
Oddział 4 w Radomiu mazowiecki Toruńska 1 26-612 Radom
Oddział 2 w Piasecznie mazowiecki Puławska 46 05-500 Piaseczno
Oddział 7 w Płocku mazowiecki Królewiecka 2 09-400 Płock
Oddział 52 w Warszawie mazowiecki Powstańców Śląskich 126 01-466 Warszawa
Oddział 2 w Legionowie mazowiecki Zegrzyńska 45 A 05-119 Legionowo
Oddział 53 w Warszawie mazowiecki Rakowiecka 39 02-521 Warszawa
Oddział 54 w Warszawie mazowiecki Połczyńska 121/125 01-303 Warszawa
Oddział 1 w Konstancinie Jeziornie mazowiecki Piłsudskiego 3 A 05-510 Konstancin Jeziorna
Oddział 51 w Warszawie mazowiecki Światowida 47 03-144 Warszawa
Oddział 1 w Błoniu mazowiecki Nowa 3 05-870 Błonie
Oddział 76 w Warszawie mazowiecki Banacha 1 a 02-097 Warszawa
Oddział 56 w Warszawie mazowiecki Bagatela 15 00-585 Warszawa
Oddział 72 w Warszawie mazowiecki Jana Pawła II 23 (Wesoła) 05-077 Warszawa
Oddział 57 w Warszawie mazowiecki Zwycięzców 42 03-937 Warszawa
Oddział 58 w Warszawie mazowiecki Grójecka 186 02-390 Warszawa
Oddział 59 w Warszawie mazowiecki Modlińska 310/312 03-152 Warszawa
Oddział 60 w Warszawie mazowiecki Bysławska 104 04-968 Warszawa
Oddział 8 w Płocku mazowiecki Wyszogrodzka 140 09-410 Płock
Oddział 63 w Warszawie mazowiecki Słomińskiego 19 00-195 Warszawa
Oddział 64 w Warszawie mazowiecki Górnośląska 4 A 00-443 Warszawa
Oddział 67 w Warszawie mazowiecki Dzieci Warszawy 31 02-495 Warszawa
Oddział 65 w Warszawie mazowiecki Książkowa 9 B 03-134 Warszawa
Oddział 68 w Warszawie mazowiecki Meissnera 1/3 03-982 Warszawa
Oddział 69 w Warszawie mazowiecki Malborska 1 03-286 Warszawa
Oddział 66 w Warszawie mazowiecki KEN 36 A 02-722 Warszawa
Oddział 82 w Warszawie mazowiecki Bukowińska 22A 02-703 Warszawa
Oddział 1 w Milanówku mazowiecki Piłsudskiego 33 05-822 Milanówek
Oddział 1 w Radzyminie mazowiecki Jana Pawła II 1/B 05-250 Radzymin
Oddział 85 w Warszawie mazowiecki Dobra 29 00-344 Warszawa
Oddział 3 w Legionowie mazowiecki Husarska 15 05-120 Legionowo
Oddział 1 w Ożarowie Maz. mazowiecki Poznańska 175 05-850 Ożarów Mazowiecki
Oddział 1 Mszczonów mazowiecki Dworcowa 1 96-320 Mszczonów
Oddział 66 Warszawa mazowiecki KEN 36 A 02-722 Warszawa
Oddział 69 Warszawa mazowiecki Malborska 1 03-286 Warszawa
Oddział 68 Warszawa mazowiecki Meissnera 1/3 03-982 Warszawa
Oddział 65 Warszawa mazowiecki Książkowa 9 B 03-134 Warszawa
Oddział 67 Warszawa mazowiecki Dzieci Warszawy 31 02-495 Warszawa
Oddział 64 Warszawa mazowiecki Górnośląska 4 A 00-443 Warszawa
Oddział 63 Warszawa mazowiecki Słomińskiego 19 00-195 Warszawa
Oddział 61 Warszawa mazowiecki Piękna 62/64 00-672 Warszawa
Oddział 8 Płock mazowiecki Wyszogrodzka 140 09-410 Płock
Oddział 60 Warszawa mazowiecki Bysławska 104 04-968 Warszawa
Oddział 59 Warszawa mazowiecki Modlińska 310/312 03-152 Warszawa
Oddział 58 Warszawa mazowiecki Grójecka 186 02-390 Warszawa
Oddział 57 Warszawa mazowiecki Zwycięzców 42 03-937 Warszawa
Oddział 72 Warszawa mazowiecki Jana Pawła II 23 (Wesoła) 05-077 Warszawa
Oddział 56 Warszawa mazowiecki Bagatela 15 00-585 Warszawa
Oddział 76 Warszawa mazowiecki Banacha 1 A 02-097 Warszawa
Oddział 1 Błonie mazowiecki Nowa 3 05-870 Błonie
Oddział 1 Konstancin Jeziorna mazowiecki Piłsudskiego 3 A 05-510 Konstancin Jeziorna
Oddział 54 Warszawa mazowiecki Połczyńska 121/125 01-303 Warszawa
Oddział 53 Warszawa mazowiecki Rakowiecka 39 02-521 Warszawa
Oddział 2 Legionowo mazowiecki Zegrzyńska 45A 05-120 Legionowo
Oddział 52 Warszawa mazowiecki Powstańców Śląskich 126 01-466 Warszawa
Oddział 7 Płock mazowiecki Królewiecka 2 09-400 Płock
Oddział 2 Piaseczno mazowiecki Puławska 46 05-500 Piaseczno
Oddział 2 Marki mazowiecki Piłsudskiego 1 05-270 Marki
Oddział 4 Radom mazowiecki Toruńska 1 26-612 Radom
Oddział 1 Janki mazowiecki Mszczonowska 3 05-090 Janki
Oddział 50 Warszawa mazowiecki KEN 14 02-722 Warszawa
Oddział 1 Góra Kalwaria mazowiecki Pijarska 18 05-530 Góra Kalwaria
Oddział 1 Tłuszcz mazowiecki Warszawska 10 05-240 Tłuszcz
Oddział 1 Gostynin mazowiecki Dmowskiego 18 09-500 Gostynin
Oddział 4 Płock mazowiecki Tysiąclecia 16 09-400 Płock
Oddział 5 Płock mazowiecki Chopina 57/1 nr 2 09-402 Płock
Oddział 2 Sochaczew mazowiecki Chopina 170 96-503 Sochaczew
Oddział 1 Sochaczew mazowiecki Warszawska 70 96-500 Sochaczew
Oddział 37 Warszawa mazowiecki Staszica 4 01-188 Warszawa
Oddział 74 Warszawa mazowiecki Kaliskiego 15 01-476 Warszawa
Oddział 38 Warszawa mazowiecki Uniejowska 4a 01-485 Warszawa
Oddział 34 Warszawa mazowiecki Wiolinowa 15 02-785 Warszawa
Oddział 35 Warszawa mazowiecki Rzymowskiego 33 02-697 Warszawa
Oddział 2 Mińsk Mazowiecki mazowiecki Warszawska 133 05-300 Mińsk Mazowiecki
Oddział 48 Warszawa mazowiecki Bronisława Czecha 42 04-555 Warszawa
Oddział 30 Warszawa mazowiecki Majdańska 13 04-088 Warszawa
Oddział 70 Warszawa mazowiecki Al. Jerozolimskie 65/79 00-950 Warszawa
Oddział 26 Warszawa mazowiecki Złota 61 00-819 Warszawa
Oddział 27 Warszawa mazowiecki Graniczna 4 00-130 Warszawa
Oddział 47 Warszawa mazowiecki Al. Jerozolimskie 148 02-326 Warszawa
Oddział 5 Warszawa mazowiecki Grójecka 1/3 02-019 Warszawa
Oddział 41 Warszawa mazowiecki Głębocka 15 03-287 Warszawa
Oddział 40 Warszawa mazowiecki Krasnobrodzka 11 03-214 Warszawa
Oddział 22 Warszawa mazowiecki Kijowska 11 03-743 Warszawa
Oddział 73 Warszawa mazowiecki Woronicza 17 00-950 Warszawa
Oddział 1 Żyrardów mazowiecki Wittenberga 1 96-300 Żyrardów
Oddział 1 Pruszków mazowiecki Aleja Wojska Polskiego 12 05-800 Pruszków
Oddział 1 Marki mazowiecki Promienna 4b 05-270 Marki
Oddział 1 Ząbki mazowiecki Piłsudskiego 47 05-091 Ząbki
Oddział 1 Zielonka mazowiecki Ks. Prałata Z. Abramowskiego 6 05-220 Zielonka
Oddział 1 Raciąż mazowiecki Piłsudskiego 1 09-140 Raciąż
Oddział 1 Nasielsk mazowiecki Kościuszki 31 E 05-190 Nasielsk
Oddział 1 Legionowo mazowiecki Piłsudskiego 11 05-120 Legionowo
Oddział 1 Przysucha mazowiecki Grodzka 11 26-400 Przysucha
Oddział 1 Szydłowiec mazowiecki Kościuszki 204 26-500 Szydłowiec
Oddział 1 Pionki mazowiecki Plac Konstytucji 3 Maja 10 26-670 Pionki
Oddział 1 Zwoleń mazowiecki Wojska Polskiego 38 26-700 Zwoleń
Oddział 1 Kozienice mazowiecki Kochanowskiego 28 26-900 Kozienice
Oddział 1 Warka mazowiecki Warszawska 9 05-660 Warka
Oddział 1 Grójec mazowiecki Bankowa 13 05-600 Grójec
Oddział 3 Radom mazowiecki Plac Konstytucji 3 Maja 1 26-600 Radom
Oddział 1 Lipsko mazowiecki Partyzantów 4 27-300 Lipsko
Oddział 6 Radom mazowiecki Trojańska 10 26-600 Radom
Oddział 1 Łosice mazowiecki Piłsudskiego 2 08-200 Łosice
Oddział 1 Sokołów Podlaski mazowiecki Lipowa 5 08-300 Sokołów Podlaski
Oddział 2 Siedlce mazowiecki Piłsudskiego 40 08-110 Siedlce
Oddział 2 Ostrołęka mazowiecki Kuklińskiego 3 07-413 Ostrołęka
Oddział 1 Kadzidło mazowiecki Targowa 4 07-420 Kadzidło
Oddział 1 Maków Mazowiecki mazowiecki Moniuszki 6 06-200 Maków Mazowiecki
Oddział 51 Warszawa mazowiecki Światowida 47 03-144 Warszawa
Oddział 1 Sierpc mazowiecki Braci Tułodzieckich 17a 09-200 Sierpc
Oddział 3 Płock mazowiecki Tumska 20c 09-400 Płock
Oddział 11 Warszawa mazowiecki Wołoska 58/62 02-507 Warszawa
Oddział 16 Warszawa mazowiecki Wałbrzyska 11 02-739 Warszawa
Oddział 32 Warszawa mazowiecki Św. Bonifacego 92 02-940 Warszawa
Oddział 13 Warszawa mazowiecki Puławska 23/25 02-515 Warszawa
Oddział 12 Warszawa mazowiecki Korkowa 24 04-502 Warszawa
Oddział 17 Warszawa mazowiecki Plutonu Torpedy 41 02-495 Warszawa
Oddział 23 Warszawa mazowiecki Piotra Skargi 61 03-516 Warszawa
Oddział 1 Łomianki mazowiecki Warszawska 148 05-092 Łomianki
Oddział 45 Warszawa mazowiecki Krasińskiego 10 01-615 Warszawa
Oddział 20 Warszawa mazowiecki Zabłocińska 10 01-697 Warszawa
Oddział 19 Warszawa mazowiecki Andersa 6/8 00-201 Warszawa
Oddział 39 Warszawa mazowiecki Leszno 14 01-192 Warszawa
Oddział 2 Wołomin mazowiecki Mieszka I 1 05-200 Wołomin
Oddział 1 Pułtusk mazowiecki Świętojańska 3 06-100 Pułtusk
Oddział 1 Nowy Dwór Mazowiecki mazowiecki Modlińska 10 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Oddział 2 Radom mazowiecki Traugutta 31/33 26-600 Radom
Oddział 1 Węgrów mazowiecki Piłsudskiego 2 07-100 Węgrów
Oddział 1 Przasnysz mazowiecki Kilińskiego 2 06-300 Przasnysz
Oddział 1 Żuromin mazowiecki Warszawska 2 09-300 Żuromin
Oddział 43 Warszawa mazowiecki Teligi 5/8 02-777 Warszawa
Oddział 1 Płock mazowiecki Jana Pawła II 2 09-409 Płock
Oddział 2 Płock mazowiecki 3 Maja 14 09-400 Płock
Oddział 7 Warszawa mazowiecki Powstańców Śląskich 1 01-381 Warszawa
Oddział 18 Warszawa mazowiecki Skierniewicka 21 01-230 Warszawa
Oddział 1 Piaseczno mazowiecki Techniczna 9 05-500 Piaseczno
Oddział 14 Warszawa mazowiecki Kruczkowskiego 6 00-412 Warszawa
Oddział 15 Warszawa mazowiecki Al.Jerozolimskie 7 00-950 Warszawa
Oddział 6 Warszawa mazowiecki Puławska 15 02-515 Warszawa
Oddział 1 Mińsk Mazowiecki mazowiecki Armii Ludowej 22 05-300 Mińsk Mazowiecki
Oddział 29 Warszawa mazowiecki Grochowska 207 04-077 Warszawa
Oddział 3 Warszawa mazowiecki Marszałkowska 100/102 00-950 Warszawa
Oddział 9 Warszawa mazowiecki Nowogrodzka 35/41 00-950 Warszawa
Oddział 24 Warszawa mazowiecki Grójecka 17 02-021 Warszawa
Oddział 4 Warszawa mazowiecki Targowa 42 03-733 Warszawa
Oddział 21 Warszawa mazowiecki M. Dąbrowskiej 15 01-903 Warszawa
Oddział 2 Warszawa mazowiecki Mickiewicza 25 01-551 Warszawa
Oddział 10 Warszawa mazowiecki Plac Powstańców Warszawy 4 00-030 Warszawa
Oddział 8 Warszawa mazowiecki Plac Bankowy 2 00-095 Warszawa
Oddział 1 Warszawa mazowiecki Sienkiewicza 12/14 00-944 Warszawa
Oddział 1 Grodzisk Mazowiecki mazowiecki Sienkiewicza 45 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Oddział 2 Pruszków mazowiecki Aleja Wojska Polskiego 42 05-800 Pruszków
Oddział 1 Garwolin mazowiecki Mazowiecka 2 08-400 Garwolin
Oddział 1 Otwock mazowiecki Powstańców Warszawy 15 05-400 Otwock
Oddział 1 Wołomin mazowiecki Legionów 1 05-200 Wołomin
Oddział 1 Płońsk mazowiecki Młodzieżowa 17 09-100 Płońsk
Oddział 1 Radom mazowiecki Czachowskiego 21A 26-600 Radom
Oddział 1 Siedlce mazowiecki Bp. Ignacego Świrskiego 45 08-110 Siedlce
Oddział 1 Wyszków mazowiecki Pułtuska 28 B 07-200 Wyszków
Oddział 1 Ostrów Mazowiecka mazowiecki Plac Księżnej Anny Mazowieckiej 07-300 Ostrów Mazowiecka
Oddział 1 Ostrołęka mazowiecki Bogusławskiego 22 07-400 Ostrołęka
Oddział 1 Mława mazowiecki Żeromskiego 2a 06-500 Mława
Oddział 1 Ciechanów mazowiecki Pułtuska 20 06-400 Ciechanów
DM PKO BP   POK Warszawa Puławska mazowiecki Puławska 15 02-515 Warszawa
DM PKO BP   POK Warszawa Sienkiewicza mazowiecki Sienkiewicza 12/14 00-010 Warszawa
DM PKO BP   POK Płock mazowiecki Tumska 20 C 09-400 Płock
Oddział 3 w Białymstoku podlaski Witosa 32 15-662 Białystok
Oddział 4 w Białymstoku podlaski Swobodna 25 15-756 Białystok
Oddział 2 w Białymstoku podlaski Bolesława Chrobrego 2 15-057 Białystok
Oddział 1 w Łapach podlaski Główna 2 18-100 Łapy
Oddział 1 w Czarnej Białostockiej podlaski Traugutta 7 16-020 Czarna Białostocka
Oddział 1 w Sokółce podlaski Os. Centrum 20 16-100 Sokółka
Oddział 1 w Dąbrowie Białostockiej podlaski Gen.Sulika 4 A 16-200 Dąbrowa Białostocka
Oddział 1 w Grajewie podlaski Wojska Polskiego 50 19-200 Grajewo
Oddział 1 w Hajnówce podlaski 3 Maja 46 17-200 Hajnówka
Oddział 1 w Bielsku Podlaskim podlaski Mickiewicza 54 17-100 Bielsk Podlaski
Oddział 2 w Bielsku Podlaskim podlaski Mickiewicza 32 17-100 Bielsk Podlaski
Oddział 1 w Siemiatyczach podlaski Ks. Ściegiennego 3 17-300 Siemiatycze
Oddział 1 w Łomży podlaski Niemcewicza 4 18-404 Łomża
Oddział 2 w Łomży podlaski Plac Kościuszki 1 18-400 Łomża
Oddział 1 w Kolnie podlaski Plac Wolności 12 18-500 Kolno
Oddział 2 w Kolnie podlaski Wojska Polskiego 67A 18-500 Kolno
Oddział 2 w Suwałkach podlaski ul. Papieża Jana Pawła II 8/4 16-400 Suwałki
Oddział 1 w Augustowie podlaski Chreptowicza 1 16-300 Augustów
Oddział 1 w Sejnach podlaski Zawadzkiego 19 16-500 Sejny
Oddział 1 w Wysokiem Mazowieckiem podlaski Ludowa 17 18-200 Wysokie Mazowieckie
Oddział 1 w Czyżewie podlaski Mały Rynek 1 18-220 Czyżew
Oddział 1 w Zambrowie podlaski Prymasa S. Wyszyńskiego 1 18-300 Zambrów
Oddział 2 w Zambrowie podlaski Al. Wojska Polskiego 11 18-300 Zambrów
Oddział 5 w Białymstoku podlaski Mickiewicza 32 15-232 Białystok
Oddział 1 w Czeremsze podlaski Duboisa 14 17-240 Czeremcha
Oddział 8 w Białymstoku podlaski Pułaskiego 69 15-337 Białystok
Oddział 6 w Białymstoku podlaski Pileckiego 4 15-687 Białystok
Oddział 7 w Białymstoku podlaski Szarych Szeregów 7 15-666 Białystok
Oddział 1 w Mońkach podlaski Białostocka 36 19-100 Mońki
Oddział 5 Białystok podlaski Mickiewicza 32 15-232 Białystok
Oddział 1 Łapy podlaski Główna 2 18-100 Łapy
Oddział 4 Białystok podlaski Swobodna 25 15-756 Białystok
Oddział 3 Białystok podlaski Witosa 32 15-662 Białystok
Oddział 1 Bielsk Podlaski podlaski Mickiewicza 54 17-100 Bielsk Podlaski
Oddział 1 Sokółka podlaski Os. Centrum 20 16-100 Sokółka
Oddział 1 Kolno podlaski Plac Wolności 12 18-500 Kolno
Oddział 1 Łomża podlaski Niemcewicza 4 18-404 Łomża
Oddział 1 Hajnówka podlaski 3 Maja 46 17-200 Hajnówka
Oddział 1 Zambrów podlaski Prymasa S. Wyszyńskiego 1 18-300 Zambrów
Oddział 1 Wysokie Mazowieckie podlaski Ludowa 17 18-200 Wysokie Mazowieckie
Oddział 1 Siemiatycze podlaski Ks.Ściegiennego 3 17-300 Siemiatycze
Oddział 1 Grajewo podlaski Wojska Polskiego 50 19-200 Grajewo
Oddział 2 Białystok podlaski Bolesława Chrobrego 2 15-057 Białystok
DM PKO BP   POK Suwałki podlaski Noniewicza 89 16-400 Suwałki
DM PKO BP   POK Białystok podlaski Rynek Kościuszki 16 15-426 Białystok
Oddział 2 w Gdańsku pomorski Marynarki Polskiej 59 80-557 Gdańsk
Oddział 1 w Gdańsku pomorski Al. Grunwaldzka 103 80-244 Gdańsk
Oddział 4 w Gdańsku pomorski Chlebnicka 48/51 80-830 Gdańsk
Oddział 1 w Gdyni pomorski Świętojańska 17 81-368 Gdynia
Oddział 4 w Gdyni pomorski Władysława IV 7/15 81-353 Gdynia
Oddział 3 w Gdyni pomorski Płk. Dąbka 247 81-155 Gdynia
Oddział 1 w Sopocie pomorski Boh. Monte Cassino 32/34 81-759 Sopot
Oddział 1 w Kartuzach pomorski Rynek 3A 83-300 Kartuzy
Oddział 1 w Kościerzynie pomorski Dworcowa 3 83-400 Kościerzyna
Oddział 1 w Rumi pomorski Sobieskiego 16 84-230 Rumia
Oddział 1 w Starogardzie Gdańskim pomorski Hallera 30 83-200 Starogard Gdański
Oddział 1 w Tczewie pomorski J. Dąbrowskiego 7A 83-110 Tczew
Oddział 2 w Tczewie pomorski Żwirki 1 83-110 Tczew
Oddział 1 w Pruszczu Gdańskim pomorski Chopina 2 83-000 Pruszcz Gdański
Oddział 1 w Wejherowie pomorski Sobieskiego 227 84-200 Wejherowo
Oddział 1 w Pucku pomorski Majkowskiego 2 84-100 Puck
Oddział 1 w Redzie pomorski Łąkowa 35 a 84-240 Reda
Oddział 1 w Słupsku pomorski Wazów 5 76-206 Słupsk
Oddział 1 w Ustce pomorski Kopernika 22 76-270 Ustka
Oddział 3 w Słupsku pomorski Filmowa 1 76-200 Słupsk
Oddział 2 w Słupsku pomorski 11 Listopada 2 76-200 Słupsk
Oddział 1 w Bytowie pomorski Plac Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 7 77-100 Bytów
Oddział 1 w Człuchowie pomorski Zamkowa 26 77-300 Człuchów
Oddział 1 w Czarnem pomorski Moniuszki 10 77-330 Czarne
Oddział 1 w Miastku pomorski Armii Krajowej 21 77-200 Miastko
Oddział 1 w Lęborku pomorski Al. Wolności 73 84-300 Lębork
Oddział 1 w Chojnicach pomorski Kościerska 3d 89-600 Chojnice
Oddział 1 w Czersku pomorski Ostrowskiego 8 89-650 Czersk
Oddział 1 w Kwidzynie pomorski Piłsudskiego 29 82-500 Kwidzyn
Oddział 1 w Malborku pomorski Kopernika 2 82-200 Malbork
Oddział 1 w Sztumie pomorski Mickiewicza 37 82-400 Sztum
Oddział 6 w Gdańsku pomorski Cieszyńskiego 36 80-809 Gdańsk
Oddział 5 w Gdyni pomorski Chwaszczyńska 22 81-571 Gdynia
Oddział 6 w Gdyni pomorski Wejherowska 50 81-049 Gdynia
Oddział 7 w Gdyni pomorski Narcyzowa 1 81-653 Gdynia
Oddział 7 w Gdańsku pomorski Pomorska 88 80-345 Gdańsk
Oddział 9 w Gdańsku pomorski Al. Jana Pawła II 5 80-462 Gdańsk
Oddział 10 w Gdańsku pomorski Góralska 13 80-292 Gdańsk
Oddział 11 w Gdańsku pomorski Jagiellońska 2A 80-371 Gdańsk
Oddział 11 Gdańsk pomorski Jagiellońska 2A 80-371 Gdańsk
Oddział 10 Gdańsk pomorski Góralska 13 80-292 Gdańsk
Oddział 9 Gdańsk pomorski Al.Jana Pawła II 5 80-462 Gdańsk
Oddział 7 Gdańsk pomorski Pomorska 88 80-345 Gdańsk
Oddział 7 Gdynia pomorski Narcyzowa 1 81-653 Gdynia
Oddział 6 Gdynia pomorski Wejherowska 50 81-049 Gdynia
Oddział 5 Gdynia pomorski Chwaszczyńska 22 81-571 Gdynia
Oddział 6 Gdańsk pomorski Cieszyńskiego 36 80-809 Gdańsk
Oddział 1 Sztum pomorski Mickiewicza 37 82-400 Sztum
Oddział 1 Malbork pomorski Kopernika 2 82-200 Malbork
Oddział 1 Czersk pomorski Ostrowskiego 8 89-650 Czersk
Oddział 1 Miastko pomorski Armii Krajowej 21 77-200 Miastko
Oddział 1 Czarne pomorski Moniuszki 10 77-330 Czarne
Oddział 1 Człuchów pomorski Zamkowa 26 77-300 Człuchów
Oddział 1 Bytów pomorski Plac Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 7 77-100 Bytów
Oddział 3 Słupsk pomorski Filmowa 1 76-200 Słupsk
Oddział 1 Ustka pomorski Kopernika 22 76-270 Ustka
Oddział 1 w Redzie pomorski Łąkowa 35 A 84-240 Reda
Oddział 1 Puck pomorski Majkowskiego 2 84-100 Puck
Oddział 1 Pruszcz Gdański pomorski Chopina 2 83-000 Pruszcz Gdański
Oddział 1 Rumia pomorski Sobieskiego 16 84-230 Rumia
Oddział 1 Kościerzyna pomorski Dworcowa 3 83-400 Kościerzyna
Oddział 1 Kartuzy pomorski Rynek 3A 83-300 Kartuzy
Oddział 3 Gdynia pomorski Płk. Dąbka 247 81-155 Gdynia
Oddział 4 Gdynia pomorski Władysława IV 7/15 81-353 Gdynia
Oddział 4 Gdańsk pomorski Chlebnicka 48/51 80-830 Gdańsk
Oddział 1 Kwidzyn pomorski Piłsudskiego 29 82-500 Kwidzyn
Oddział 2 Słupsk pomorski 11 Listopada 2 76-200 Słupsk
Oddział 2 Tczew pomorski Żwirki 1 83-110 Tczew
Oddział 2 Gdańsk pomorski Marynarki Polskiej 59 80-557 Gdańsk
Oddział 1 Chojnice pomorski Kościerska 3d 89-600 Chojnice
Oddział 1 Lębork pomorski Al. Wolności 73 84-300 Lębork
Oddział 1 Słupsk pomorski Wazów 5 76-206 Słupsk
Oddział 1 Wejherowo pomorski Sobieskiego 227 84-200 Wejherowo
Oddział 1 Tczew pomorski J. Dąbrowskiego 7A 83-110 Tczew
Oddział 1 Starogard Gdański pomorski Hallera 30 83-200 Starogard Gdański
Oddział 1 Sopot pomorski Boh. Monte Cassino 32/34 81-759 Sopot
Oddział 1 Gdynia pomorski Świętojańska 17 81-368 Gdynia
Oddział 1 Gdańsk pomorski Al. Grunwaldzka 103 80-244 Gdańsk
DM PKO BP   POK Słupsk pomorski 11 Listopada 2 76-200 Słupsk
DM PKO BP   POK Gdynia pomorski Wójta J. Radtkego 53 81-354 Gdynia
DM PKO BP   POK Gdańsk pomorski Okopowa 3 80-958 Gdańsk
Oddział 1 w Bielsku Białej śląsko opolski 11 listopada 15 43-300 Bielsko-Biała
Oddział 2 w Bielsku Białej śląsko opolski Piastowska 15 43-300 Bielsko-Biała
Oddział 5 w Bielsku Białej śląsko opolski 1 Maja 17 43-300 Bielsko-Biała
Oddział 3 w Bielsku Białej śląsko opolski Grunwaldzka 41 43-300 Bielsko-Biała
Oddział 4 w Bielsku Białej śląsko opolski Jutrzenki 22 43-300 Bielsko-Biała
Oddział 1 w Szczyrku śląsko opolski Beskidzka 12 43-370 Szczyrk
Oddział 1 w Żywcu śląsko opolski Rynek 8 34-300 Żywiec
Oddział 2 w Żywcu śląsko opolski Dworcowa 40 34-300 Żywiec
Oddział 1 w Brzegu śląsko opolski Bolesława Chrobrego 33 49-300 Brzeg
Oddział 1 w Namysłowie śląsko opolski Plac Wolności 6 46-100 Namysłów
Oddział 1 w Niemodlinie śląsko opolski Rynek 14 49-100 Niemodlin
Oddział 1 w Grodkowie śląsko opolski Warszawska 23 49-200 Grodków
Oddział 1 w Bytomiu śląsko opolski Dworcowa 8 41-902 Bytom
Oddział 4 w Bytomiu śląsko opolski Orzegowska 32 41-907 Bytom
Oddział 1 w Tarnowskich Górach śląsko opolski Rynek 14 42-600 Tarnowskie Góry
Oddział 2 w Tarnowskich Górach śląsko opolski Łotewska 6 42-612 Tarnowskie Góry
Oddział 1 w Piekarach Śląskich śląsko opolski Cicha 21 41-943 Piekary Śląskie
Oddział 2 w Piekarach Śląskich śląsko opolski Wyszyńskiego 11 41-940 Piekary Śląskie
Oddział 1 w Cieszynie śląsko opolski Kolejowa 25 43-400 Cieszyn
Oddział 1 w Skoczowie śląsko opolski G. Morcinka 18 43-430 Skoczów
Oddział 1 w Ustroniu śląsko opolski Cieszyńska 15 43-450 Ustroń
Oddział 1 w Strumieniu śląsko opolski Rynek 24 43-246 Strumień
Oddział 2 w Cieszynie śląsko opolski Głęboka 4 43-400 Cieszyn
Oddział 2 w Częstochowie śląsko opolski Aleja Najświętszej Maryi Panny 19 42-200 Częstochowa
Oddział 1 w Częstochowie śląsko opolski Kościuszki 2 a 42-200 Częstochowa
Oddział 3 w Częstochowie śląsko opolski Obr .Westerplatte 21 42-200 Częstochowa
Oddział 1 w Janowie śląsko opolski Częstochowska 1 42-253 Janów
Oddział 5 w Częstochowie śląsko opolski Kordeckiego 2 42-200 Częstochowa
Oddział 4 w Częstochowie śląsko opolski Al. Pokoju 9 42-200 Częstochowa
Oddział 6 w Częstochowie śląsko opolski Kisielewskiego 8/16 42-200 Częstochowa
Oddział 1 w Blachowni śląsko opolski Bankowa 1 42-290 Blachownia
Oddział 1 w Dąbrowie Górniczej śląsko opolski Al. Piłsudskiego 29 41-303 Dąbrowa Górnicza
Oddział 1 w Myszkowie śląsko opolski 11 Listopada 28 42-300 Myszków
Oddział 1 w Koniecpolu śląsko opolski Rynek 11 42-230 Koniecpol
Oddział 1 w Szczekocinach śląsko opolski Kościuszki 1 42-445 Szczekociny
Oddział 2 w Dąbrowie Górniczej śląsko opolski Kościuszki 19 41-300 Dąbrowa Górnicza
Oddział 4 w Dąbrowie Górniczej śląsko opolski Sobieskiego 6 41-300 Dąbrowa Górnicza
Oddział 1 w Zawierciu śląsko opolski Bohaterów Westerplatte 1 42-400 Zawiercie
Oddział 1 w Porębie śląsko opolski Przemysłowa 2 42-480 Poręba
Oddział 1 w Łazach śląsko opolski Kościuszki 3 42-450 Łazy
Oddział 1 w Ogrodzieńcu śląsko opolski Plac Wolności 42 42-440 Ogrodzieniec
Oddział 1 w Gliwicach śląsko opolski Dolnych Wałów 11 44-100 Gliwice
Oddział 7 w Gliwicach śląsko opolski Spółdzielcza 33b – 4b 44-100 Gliwice
Oddział 8 w Gliwicach śląsko opolski Żurawia 55/2 44-100 Gliwice
Oddział 2 w Gliwicach śląsko opolski Boh. Getta Warszawskiego 2 44-100 Gliwice
Oddział 1 w Pyskowicach śląsko opolski Wieczorka 26 44-120 Pyskowice
Oddział 1 w Jastrzębiu Zdroju śląsko opolski Al. Piłsudskiego 31 44-335 Jastrzębie-Zdrój
Oddział 1 w Wodzisławiu Śląskim śląsko opolski Ks.W.Kubsza 6 44-300 Wodzisław Śląski
Oddział 1 w Rydułtowach śląsko opolski Ofiar Terroru 3 44-280 Rydułtowy
Oddział 1 w Radlinie śląsko opolski W. Korfantego 4 44-310 Radlin
Oddział 1 w Pszowie śląsko opolski P. Skwary 8 44-370 Pszów
Oddział 1 w Jaworznie śląsko opolski Grunwaldzka 55 43-600 Jaworzno
Oddział 2 w Jaworznie śląsko opolski Al. Tysiąclecia 85 43-603 Jaworzno
Oddział 3 w Jaworznie śląsko opolski Piłsudskiego 23 d 43-609 Jaworzno
Oddział 4 w Jaworznie śląsko opolski Granitowa 4 43-600 Jaworzno
Oddział 1 w Mysłowicach śląsko opolski Wojska Polskiego 3 41-400 Mysłowice
Oddział 2 w Mysłowicach śląsko opolski Brzęczkowicka 2c 41-412 Mysłowice
Oddział 3 w Mysłowicach śląsko opolski Krakowska 7 41-400 Mysłowice
Oddział 1 w Katowicach śląsko opolski Damrota 23 40-022 Katowice
Oddział 8 w Katowicach śląsko opolski Pocztowa 5 40-002 Katowice
Oddział 14 w Katowicach śląsko opolski Przedwiośnia 8 a 40-319 Katowice
Oddział 4 w Katowicach śląsko opolski Zielonogórska 1 40-710 Katowice
Oddział 7 w Katowicach śląsko opolski Uniwersytecka 13 40-007 Katowice
Oddział 17 w Katowicach śląsko opolski Szopienicka 58 40-331 Katowice
Oddział 2 w Katowicach śląsko opolski Warszawska 7 40-950 Katowice
Oddział 15 w Katowicach śląsko opolski Wiślana 2 40-219 Katowice
Oddział 3 w Katowicach śląsko opolski Chopina 1 40-093 Katowice
Oddział 5 w Katowicach śląsko opolski Zawiszy Czarnego 16 40-950 Katowice
Oddział 13 w Katowicach śląsko opolski Szewska 12 40-649 Katowice
Oddział 16 w Katowicach śląsko opolski Żurawia 80 40-684 Katowice
Oddział 1 w Kędzierzynie Koźlu śląsko opolski Grunwaldzka 5 47-220 Kędzierzyn-Koźle
Oddział 3 w Kędzierzynie Koźlu śląsko opolski Wojska Polskiego 15 47-220 Kędzierzyn-Koźle
Oddział 1 w Krapkowicach śląsko opolski Basztowa 8/1 47-300 Krapkowice
Oddział 1 w Strzelcach Opolskich śląsko opolski Plac Żeromskiego 10 47-100 Strzelce Opolskie
Oddział 1 w Głubczycach śląsko opolski Kościuszki 3 a 48-100 Głubczyce
Oddział 1 w Lublińcu śląsko opolski Paderewskiego 9 42-700 Lubliniec
Oddział 1 w Dobrodzieniu śląsko opolski Plac Wolności 22 46-380 Dobrodzień
Oddział 1 w Oleśnie śląsko opolski Rynek 21 46-300 Olesno
Oddział 1 w Kaletach śląsko opolski 1 Maja 10 42-660 Kalety
Oddział 1 w Woźnikach śląsko opolski Rynek 9 42-289 Woźniki
Oddział 1 w Kluczborku śląsko opolski Rynek 10 46-200 Kluczbork
Oddział 1 w Wołczynie śląsko opolski Dworcowa 9 46-250 Wołczyn
Oddział 1 w Kłobucku śląsko opolski 11 listopada 8 42-100 Kłobuck
Oddział 1 w Krzepicach śląsko opolski Szkolna 2 42-160 Krzepice
Oddział 1 w Nysie śląsko opolski Teatralna 1 48-300 Nysa
Oddział 2 w Nysie śląsko opolski Bolesława Krzywoustego 1 48-300 Nysa
Oddział 1 w Prudniku śląsko opolski Piastowska 34-36 48-200 Prudnik
Oddział 1 w Głogówku śląsko opolski Rynek 30 48-250 Głogówek
Oddział 2 w Prudniku śląsko opolski Powstańców Śląskich 9a 48-200 Prudnik
Oddział 1 w Opolu śląsko opolski Damrota 2a 45-950 Opole
Oddział 4 w Opolu śląsko opolski Koszyka 17 45-720 Opole
Oddział 6 w Opolu śląsko opolski Kielecka 4 45-401 Opole
Oddział 2 w Opolu śląsko opolski Krakowska 35 45-950 Opole
Oddział 3 w Opolu śląsko opolski Grota Roweckiego 15 45-265 Opole
Oddział 1 w Rudzie Śląskiej śląsko opolski Niedurnego 32 41-709 Ruda Śląska
Oddział 4 w Rudzie Śląskiej śląsko opolski Solidarności 9 41-706 Ruda Śląska
Oddział 5 w Rudzie Śląskiej śląsko opolski Norwida 26 41-700 Ruda Śląska
Oddział 1 w Świętochłowicach śląsko opolski Katowicka 31a 41-600 Świętochłowice
Oddział 2 w Świętochłowicach śląsko opolski Bytomska 23 41-600 Świętochłowice
Oddział 3 w Świętochłowicach śląsko opolski Karpacka 31 41-608 Świętochłowice
Oddział 1 w Rybniku śląsko opolski Jadwigi i Feliksa Białych 3 44-200 Rybnik
Oddział 1 w Raciborzu śląsko opolski Mickiewicza 13a 47-400 Racibórz
Oddział 1 w Żorach śląsko opolski Wodzisławska 4 44-240 Żory
Oddział 3 w Rybniku śląsko opolski Os. Południe 37 44-253 Rybnik
Oddział 2 w Rybniku śląsko opolski Kotucza 100 44-200 Rybnik
Oddział 1 w Czerwionce Leszczynach śląsko opolski Furgoła 11 44-230 Czerwionka-Leszczyny
Oddział 1 w Siemianowicach Śląskich śląsko opolski Komuny Paryskiej 4 b 41-100 Siemianowice Śląskie
Oddział 1 w Chorzowie śląsko opolski Chopina 10 41-500 Chorzów
Oddział 2 w Chorzowie śląsko opolski Sienkiewicza 1 41-500 Chorzów
Oddział 3 w Chorzowie śląsko opolski Stefana Batorego 64 41-506 Chorzów
Oddział 4 w Chorzowie śląsko opolski Ryszki 59 41-500 Chorzów
Oddział 3 w Siemianowicach Śląskich śląsko opolski Wróblewskiego 26 a 41-106 Siemianowice Śląskie
Oddział 2 w Siemianowicach Śląskich śląsko opolski Kościelna 32 a 41-103 Siemianowice Śląskie
Oddział 1 w Sosnowcu śląsko opolski Kilińskiego 20 41-200 Sosnowiec
Oddział 1 w Będzinie śląsko opolski Małachowskiego 33 42-500 Będzin
Oddział 5 w Sosnowcu śląsko opolski Bema 2 41-200 Sosnowiec
Oddział 1 w Czeladzi śląsko opolski Szpitalna 9 41-250 Czeladź
Oddział 4 w Sosnowcu śląsko opolski Trzeciego Maja 9 41-200 Sosnowiec
Oddział 2 w Czeladzi śląsko opolski Będzińska 80 41-250 Czeladź
Oddział 1 w Tychach śląsko opolski Dmowskiego 27 43-100 Tychy
Oddział 1 w Pszczynie śląsko opolski Kilińskiego 7 43-200 Pszczyna
Oddział 1 w Woli śląsko opolski Lipowa 5 43-225 Wola
Oddział 1 w Mikołowie śląsko opolski Pszczyńska 5 43-190 Mikołów
Oddział 1 w Bieruniu śląsko opolski Granitowa 8 43-155 Bieruń
Oddział 1 w Czechowicach Dziedzicach śląsko opolski Jana Pawła II 2 43-502 Czechowice Dziedzice
Oddział 2 w Czechowicach Dziedzicach śląsko opolski Traugutta 20 43-502 Czechowice Dziedzice
Oddział 1 w Zabrzu śląsko opolski Plac Warszawski 10 41-800 Zabrze
Oddział 4 w Zabrzu śląsko opolski 3 Maja 33 41-800 Zabrze
Oddział 5 w Zabrzu śląsko opolski Dworcowa 4 41-800 Zabrze
Oddział 2 w Zabrzu śląsko opolski Ks. A. Korczoka 94 41-800 Zabrze
Oddział 3 w Zabrzu śląsko opolski Krakowska 5 a 41-808 Zabrze
Oddział 4 w Mysłowicach śląsko opolski Katowicka 75 41-400 Mysłowice
Oddział 3 w Sosnowcu śląsko opolski Kisielewskiego 17 41-219 Sosnowiec
Oddział 6 w Zabrzu śląsko opolski Plutonowego Rysz. Szkubacza 1 41-800 Zabrze
Oddział 1 w Głuchołazach śląsko opolski Rynek 22 48-340 Głuchołazy
Oddział 6 w Katowicach śląsko opolski Pułaskiego 60 40-028 Katowice
Oddział 1 w Wiśle śląsko opolski 1 Maja 43 43-460 Wisła
Oddział 2 w Kędzierzynie Koźlu śląsko opolski Łukasiewicza 5 47-200 Kędzierzyn-Koźle
Oddział 6 w Bielsku Białej śląsko opolski Doliny Miętusiej 3 43-300 Bielsko-Biała
Oddział 2 w Żorach śląsko opolski Os. 700-lecia PU 15 44-240 Żory
Oddział 7 w Opolu śląsko opolski Sosnkowskiego 16 45-273 Opole
Oddział 5 w Dąbrowie Górniczej śląsko opolski Katowicka 1 41-300 Dąbrowa Górnicza
Oddział 2 w Raciborzu śląsko opolski Pracy 21 47-400 Racibórz
Oddział 3 w Tychach śląsko opolski Fabryczna 2 43-100 Tychy
Oddział 1 w Knurowie śląsko opolski Jana III Sobieskiego 6 44-194 Knurów
Oddział 4 w Tychach śląsko opolski Budowlanych 55 43-100 Tychy
Oddział 1 w Paczkowie śląsko opolski Sienkiewicza 2 B 48-370 Paczków
Oddział 2 w Bytomiu śląsko opolski Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 25 41-900 Bytom
Oddział 3 w Tarnowskich Górach śląsko opolski Al. Kwiatów 25 42-606 Tarnowskie Góry
Oddział 1 w Łaziskach Górnych śląsko opolski Osiedle Centrum 6 43-170 Łaziska Górne
Oddział 9 w Katowicach śląsko opolski Al. Korfantego 46 40-161 Katowice
Oddział 10 w Katowicach śląsko opolski Nikodema i Józefa Renców 30 40-878 Katowice
Oddział 6 w Sosnowcu śląsko opolski Główna 19 42-540 Sosnowiec
Oddział 1 w Siewierzu śląsko opolski Oleśnickiego 2 42-470 Siewierz
Oddział 3 w Gliwicach śląsko opolski Przyszowska 44 44-100 Gliwice
Oddział 1 w Radzionkowie śląsko opolski Szymały 5a 41-922 Radzionków
Oddział 4 w Gliwicach śląsko opolski Reymonta 3 44-100 Gliwice
Oddział 11 w Katowicach śląsko opolski Gawronów 22 40-527 Katowice
Oddział 5 w Bytomiu śląsko opolski Narutowicza 4 41-902 Bytom
Oddział 7 w Bielsku Białej śląsko opolski Cieszyńska 390 43-300 Bielsko-Biała
Oddział 2 w Rudzie Śląskiej śląsko opolski 1 Maja 310 41-710 Ruda Śląska
Oddział 12 w Katowicach śląsko opolski Plac K. Miarki 6 40-035 Katowice
Oddział 7 w Częstochowie śląsko opolski Jagiellońska 3/9 42-200 Częstochowa
Oddział 2 w Tychach śląsko opolski Al. Niepodległości 55 43-100 Tychy
Oddział 5 w Gliwicach śląsko opolski Zwycięstwa 37 44-100 Gliwice
Oddział 6 w Gliwicach śląsko opolski Nowy Świat 9 D 44-100 Gliwice
Oddział 18 w Katowicach śląsko opolski Ligocka 103 40-568 Katowice
Oddział 2 Tychy śląsko opolski Al. Niepodległości 55 43-100 Tychy
Oddział 1 Knurów śląsko opolski Jana III Sobieskiego 6 44-194 Knurów
Oddział 2 Kędzierzyn Koźle śląsko opolski Łukasiewicza 5 47-200 Kędzierzyn-Koźle
Oddział 3 Sosnowiec śląsko opolski Kisielewskiego 17 41-219 Sosnowiec
Oddział 3 Zabrze śląsko opolski Krakowska 5a 41-808 Zabrze
Oddział 2 Zabrze śląsko opolski Ks. A. Korczoka 94 41-800 Zabrze
Oddział 5 Zabrze śląsko opolski Dworcowa 4 41-800 Zabrze
Oddział 1 Czechowice Dziedzice śląsko opolski Jana Pawła II 2 43-502 Czechowice Dziedzice
Oddział 1 Mikołów śląsko opolski Pszczyńska 5 43-190 Mikołów
Oddział 1 Wola śląsko opolski Lipowa 5 43-225 Wola
Oddział 4 Sosnowiec śląsko opolski Trzeciego Maja 9 41-200 Sosnowiec
Oddział 1 Czeladź śląsko opolski Szpitalna 9 41-250 Czeladź
Oddział 5 Sosnowiec śląsko opolski Bema 2 41-200 Sosnowiec
Oddział 2 Siemianowice Śląskie śląsko opolski Kościelna 32a 41-103 Siemianowice Śląskie
Oddział 3 Siemianowice Śląskie śląsko opolski Wróblewskiego 26a 41-106 Siemianowice Śląskie
Oddział 1 Żory śląsko opolski Wodzisławska 4 44-240 Żory
Oddział 3 Opole śląsko opolski Grota Roweckiego 15 45-265 Opole
Oddział 2 Opole śląsko opolski Krakowska 35 45-950 Opole
Oddział 1 Głogówek śląsko opolski Rynek 30 48-250 Głogówek
Oddział 1 Prudnik śląsko opolski Piastowska 34-36 48-200 Prudnik
Oddział 2 Nysa śląsko opolski Bolesława Krzywoustego 1 48-300 Nysa
Oddział 1 Kalety śląsko opolski 1 Maja 10 42-660 Kalety
Oddział 1 Olesno śląsko opolski Rynek 21 46-300 Olesno
Oddział 1 Głubczyce śląsko opolski Kościuszki 3 A 48-100 Głubczyce
Oddział 1 Strzelce Opolskie śląsko opolski Plac Żeromskiego 10 47-100 Strzelce Opolskie
Oddział 1 Krapkowice śląsko opolski Basztowa 8 47-300 Krapkowice
Oddział 3 Kędzierzyn Koźle śląsko opolski Wojska Polskiego 15 47-220 Kędzierzyn-Koźle
Oddział 5 Katowice śląsko opolski Zawiszy Czarnego 16 40-950 Katowice
Oddział 17 Katowice śląsko opolski Szopienicka 58 40-331 Katowice
Oddział 14 Katowice śląsko opolski Przedwiośnia 8 a 40-319 Katowice
Oddział 8 Katowice śląsko opolski Pocztowa 5 40-002 Katowice
Oddział 2 Jaworzno śląsko opolski Al. Tysiąclecia 85 43-603 Jaworzno
Oddział 1 Rydułtowy śląsko opolski Ofiar Terroru 3 44-280 Rydułtowy
Oddział 1 Pyskowice śląsko opolski Wieczorka 26 44-120 Pyskowice
Oddział 2 Gliwice śląsko opolski Boh. Getta Warszawskiego 2 44-100 Gliwice
Oddział 1 Zawiercie śląsko opolski Bohaterów Westerplatte 1 42-400 Zawiercie
Oddział 2 Dąbrowa Górnicza śląsko opolski Kościuszki 19 41-300 Dąbrowa Górnicza
Oddział 1 Myszków śląsko opolski 11 Listopada 28 42-300 Myszków
Oddział 4 Częstochowa śląsko opolski Al. Pokoju 9 42-200 Częstochowa
Oddział 3 Częstochowa śląsko opolski Obr .Westerplatte 21 42-200 Częstochowa
Oddział 1 Skoczów śląsko opolski G. Morcinka 18 43-430 Skoczów
Oddział 1 Grodków śląsko opolski Warszawska 23 49-200 Grodków
Oddział 1 Niemodlin śląsko opolski Rynek 14 49-100 Niemodlin
Oddział 1 Namysłów śląsko opolski Plac Wolności 6 46-100 Namysłów
Oddział 1 Pszczyna śląsko opolski Kilińskiego 7 43-200 Pszczyna
Oddział 1 Racibórz śląsko opolski Mickiewicza 13a 47-400 Racibórz
Oddział 1 Świętochłowice śląsko opolski Katowicka 31a 41-600 Świętochłowice
Oddział 1 Ruda Śląska śląsko opolski Niedurnego 32 41-709 Ruda Śląska
Oddział 1 Nysa śląsko opolski Teatralna 1 48-300 Nysa
Oddział 1 Kłobuck śląsko opolski 11 listopada 8 42-100 Kłobuck
Oddział 1 Lubliniec śląsko opolski Paderewskiego 9 42-700 Lubliniec
Oddział 3 Katowice śląsko opolski Chopina 1 40-093 Katowice
Oddział 4 Katowice śląsko opolski Zielonogórska 1 40-710 Katowice
Oddział 1 Mysłowice śląsko opolski Wojska Polskiego 3 41-400 Mysłowice
Oddział 1 Blachownia śląsko opolski Bankowa 1 42-290 Blachownia
Oddział 1 Cieszyn śląsko opolski Kolejowa 25 43-400 Cieszyn
Oddział 1 Piekary Śląskie śląsko opolski Cicha 21 41-943 Piekary Śląskie
Oddział 1 Brzeg śląsko opolski Staromiejska 13 49-301 Brzeg
Oddział 1 Żywiec śląsko opolski Rynek 8 34-300 Żywiec
Oddział 1 Zabrze śląsko opolski Plac Warszawski 10 41-800 Zabrze
Oddział 1 Tychy śląsko opolski Dmowskiego 27 43-100 Tychy
Oddział 1 Będzin śląsko opolski Małachowskiego 33 42-500 Będzin
Oddział 1 Sosnowiec śląsko opolski Kilińskiego 20 41-200 Sosnowiec
Oddział 1 Chorzów śląsko opolski Chopina 10 41-500 Chorzów
Oddział 1 Siemianowice Śląskie śląsko opolski Komuny Paryskiej 4b 41-100 Siemianowice Śląskie
Oddział 1 Rybnik śląsko opolski Jadwigi i Feliksa Białych 3 44-200 Rybnik
Oddział 1 Opole śląsko opolski Damrota 2a 45-950 Opole
Oddział 1 Kluczbork śląsko opolski Rynek 10 46-200 Kluczbork
Oddział 1 Kędzierzyn Koźle śląsko opolski Grunwaldzka 5 47-220 Kędzierzyn-Koźle
Oddział 2 Katowice śląsko opolski Warszawska 7 40-950 Katowice
Oddział 7 Katowice śląsko opolski Uniwersytecka 13 40-007 Katowice
Oddział 1 Katowice śląsko opolski Damrota 23 40-022 Katowice
Oddział 1 Jaworzno śląsko opolski Grunwaldzka 55 43-600 Jaworzno
Oddział 1 Wodzisław Śląski śląsko opolski Ks.W.Kubsza 6 44-300 Wodzisław Śląski
Oddział 1 Jastrzębie Zdrój śląsko opolski AL.Piłsudskiego 31 44-335 Jastrzębie-Zdrój
Oddział 1 Gliwice śląsko opolski Dolnych Wałów 11 44-100 Gliwice
Oddział 1 Dąbrowa Górnicza śląsko opolski Al. Piłsudskiego 29 41-303 Dąbrowa Górnicza
Oddział 1 Częstochowa śląsko opolski Kościuszki 2a 42-200 Częstochowa
Oddział 2 Częstochowa śląsko opolski Aleja Najświętszej Marii Panny 1 42-200 Częstochowa
Oddział 1 Tarnowskie Góry śląsko opolski Rynek 14 42-600 Tarnowskie Góry
Oddział 1 Bytom śląsko opolski Dworcowa 8 41-902 Bytom
Oddział 1 Bielsko Biała śląsko opolski 11 listopada 15 43-300 Bielsko-Biała
DM PKO BP   POK Częstochowa śląsko opolski Najświętszej Maryi Panny 19 42-200 Częstochowa
DM PKO BP   POK Sosnowiec śląsko opolski Kilińskiego 20 41-200 Sosnowiec
DM PKO BP   POK Racibórz śląsko opolski Pracy 21 47-400 Racibórz
DM PKO BP   POK Opole śląsko opolski Damrota 1/2a 45-064 Opole
DM PKO BP   POK Katowice śląsko opolski Warszawska 7 40-009 Katowice
Oddział 3 Elbląg warmińsko mazur Broniewskiego 53 82-300 Elbląg
Oddział 1 Morąg warmińsko mazur Mickiewicza 11 B 14-300 Morąg
Oddział 1 Olsztynek warmińsko mazur Ratusz 1 11-015 Olsztynek
Oddział 4 Olsztyn warmińsko mazur Wilczyńskiego 25 b 10-686 Olsztyn
Oddział 1 Lubawa warmińsko mazur Rynek 10 14-260 Lubawa
Oddział 1 Węgorzewo warmińsko mazur Plac Wolności 18 11-600 Węgorzewo
Oddział 1 Biała Piska warmińsko mazur Mickiewicza 8/1 12-230 Biała Piska
Oddział 1 Giżycko warmińsko mazur Plac Grunwaldzki 11 11-500 Giżycko
Oddział 1 Pisz warmińsko mazur Grunwaldzka 4 12-200 Pisz
Oddział 1 Nidzica warmińsko mazur Kościuszki 10 13-100 Nidzica
Oddział 1 Szczytno warmińsko mazur Narońskiego 2 12-100 Szczytno
Oddział 1 Kętrzyn warmińsko mazur Mickiewicza 2 11-400 Kętrzyn
Oddział 1 Biskupiec warmińsko mazur Niepodległości 15 11-300 Biskupiec
Oddział 1 Mrągowo warmińsko mazur Mała Warszawska 2 11-700 Mrągowo
Oddział 1 Nowe Miasto Lubawskie warmińsko mazur 3 Maja 20 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Oddział 1 Gołdap warmińsko mazur Lipowa 2 19-500 Gołdap
Oddział 1 Olecko warmińsko mazur Plac Wolności 24 19-400 Olecko
Oddział 1 Pasłęk warmińsko mazur Bankowa 2 14-400 Pasłęk
Oddział 1 Braniewo warmińsko mazur Gdańska 10 14-500 Braniewo
Oddział 4 Elbląg warmińsko mazur 1 Maja 1 82-300 Elbląg
Oddział 1 Bartoszyce warmińsko mazur Plac Konstytucji 3 Maja 21 11-200 Bartoszyce
Oddział 1 Ostróda warmińsko mazur Wyspiańskiego 2 14-100 Ostróda
Oddział 1 Olsztyn warmińsko mazur Jasna 13 10-427 Olsztyn
Oddział 2 Olsztyn warmińsko mazur Dąbrowszczaków 30 10-541 Olsztyn
Oddział 1 Działdowo warmińsko mazur Generała Hallera 28 a 13-200 Działdowo
Oddział 1 Iława warmińsko mazur Niepodległości 5 14-200 Iława
Oddział 1 Ełk warmińsko mazur Wojska Polskiego 54 19-300 Ełk
Oddział 1 Elbląg warmińsko mazur Teatralna 9 82-300 Elbląg
Oddział 1 Lidzbark Warmiński warmińsko mazur Plac Wolności 11 11-100 Lidzbark Warmiński
DM PKO BP   POK Olsztyn warmińsko mazur Dąbrowszczaków 30 10-541 Olsztyn
DM PKO BP   POK Elbląg warmińsko mazur 1 Maja 1 82-300 Elbląg
Oddział 1 w Bartoszycach warmińsko mazurski Plac Konstytucji 3 Maja 21 11-200 Bartoszyce
Oddział 1 w Górowie Iławeckim warmińsko mazurski Okrężna 8 11-220 Górowo Iławeckie
Oddział 1 w Lidzbarku Warmińskim warmińsko mazurski Plac Wolności 11 11-100 Lidzbark Warmiński
Oddział 1 w Dobrym Mieście warmińsko mazurski Jana Pawła II 13 11-040 Dobre Miasto
Oddział 1 w Elblągu warmińsko mazurski Teatralna 9 82-300 Elbląg
Oddział 2 w Elblągu warmińsko mazurski Plac Dworcowy 3A 82-300 Elbląg
Oddział 4 w Elblągu warmińsko mazurski 1 Maja 1 82-300 Elbląg
Oddział 3 w Elblągu warmińsko mazurski Broniewskiego 53 82-300 Elbląg
Oddział 1 w Braniewie warmińsko mazurski Gdańska 10 14-500 Braniewo
Oddział 1 w Pasłęku warmińsko mazurski Bankowa 2 14-400 Pasłęk
Oddział 1 w Ełku warmińsko mazurski Wojska Polskiego 54 19-300 Ełk
Oddział 2 w Ełku warmińsko mazurski Armii Krajowej 7 19-300 Ełk
Oddział 1 w Olecku warmińsko mazurski Plac Wolności 24 19-400 Olecko
Oddział 1 w Gołdapi warmińsko mazurski Lipowa 2 19-500 Gołdap
Oddział 1 w Iławie warmińsko mazurski Niepodległości 5 14-200 Iława
Oddział 2 w Iławie warmińsko mazurski Wiejska 1 14-200 Iława
Oddział 1 w Lubawie warmińsko mazurski Rynek 10 14-260 Lubawa
Oddział 1 w Nowym Mieście Lubawskim warmińsko mazurski Kazimierza Wielkiego 5 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Oddział 1 w Działdowie warmińsko mazurski Generała Hallera 28 a 13-200 Działdowo
Oddział 1 w Mrągowie warmińsko mazurski Mała Warszawska 2 11-700 Mrągowo
Oddział 1 w Biskupcu warmińsko mazurski Niepodległości 15 11-300 Biskupiec
Oddział 1 w Kętrzynie warmińsko mazurski Mickiewicza 2 11-400 Kętrzyn
Oddział 1 w Korszach warmińsko mazurski Mickiewicza 13 11-430 Korsze
Oddział 1 w Reszlu warmińsko mazurski Wyspiańskiego 15/16 11-440 Reszel
Oddział 1 w Szczytnie warmińsko mazurski Narońskiego 2 12-100 Szczytno
Oddział 2 w Olsztynie warmińsko mazurski Dąbrowszczaków 30 10-541 Olsztyn
Oddział 3 w Olsztynie warmińsko mazurski Wańkowicza 26 10-684 Olsztyn
Oddział 4 w Olsztynie warmińsko mazurski Wilczyńskiego 25 b 10-686 Olsztyn
Oddział 1 w Olsztynie warmińsko mazurski Jasna 13 10-427 Olsztyn
Oddział 6 w Olsztynie warmińsko mazurski Mickiewicza 21/23 10-508 Olsztyn
Oddział 1 w Olsztynku warmińsko mazurski Ratusz 1 11-015 Olsztynek
Oddział 5 w Olsztynie warmińsko mazurski Pieniężnego 8 10-006 Olsztyn
Oddział 1 w Ostródzie warmińsko mazurski Wyspiańskiego 2 14-100 Ostróda
Oddział 2 w Ostródzie warmińsko mazurski Chrobrego 2 14-100 Ostróda
Oddział 1 w Morągu warmińsko mazurski Mickiewicza 11 b 14-300 Morąg
Oddział 1 w Nidzicy warmińsko mazurski Kościuszki 10 13-100 Nidzica
Oddział 1 w Piszu warmińsko mazurski Grunwaldzka 4 12-200 Pisz
Oddział 1 w Giżycku warmińsko mazurski Plac Grunwaldzki 11 11-500 Giżycko
Oddział 1 w Białej Piskiej warmińsko mazurski Mickiewicza 8/1 12-230 Biała Piska
Oddział 1 w Rucianem Nidzie warmińsko mazurski Gałczyńskiego 14 12-221 Ruciane Nida
Oddział 1 w Orzyszu warmińsko mazurski Giżycka 14 12-250 Orzysz
Oddział 1 w Węgorzewie warmińsko mazurski Plac Wolności 18 11-600 Węgorzewo
Oddział 7 w Olsztynie warmińsko mazurski Gen. Wł. Sikorskiego 2b 10-088 Olsztyn
Oddział 1 w Gnieźnie wielkopolski Chrobrego 12 B 62-200 Gniezno
Oddział 3 w Gnieźnie wielkopolski Os. Jagiellońskie 45 62-200 Gniezno
Oddział 2 w Gnieźnie wielkopolski Staszica 19 62-200 Gniezno
Oddział 1 we Wrześni wielkopolski Szkolna 3 62-300 Września
Oddział 2 we Wrześni wielkopolski Kr. Jadwigi 12 62-300 Września
Oddział 1 w Trzemesznie wielkopolski Kościuszki 35 62-240 Trzemeszno
Oddział 1 w Gostyniu wielkopolski Gen. Władysława Sikorskiego 4 A 63-800 Gostyń
Oddział 1 w Rawiczu wielkopolski 3 Maja 6 i 8 63-900 Rawicz
Oddział 1 w Gubinie wielkopolski Słowackiego 1 66-620 Gubin
Oddział 1 w Krośnie Odrzańskim wielkopolski Srebrna Góra 1 66-600 Krosno Odrzańskie
Oddział 1 w Lubsku wielkopolski Sybiraków 4 68-300 Lubsko
Oddział 1 w Kaliszu wielkopolski Górnośląska 80 62-800 Kalisz
Oddział 3 w Kaliszu wielkopolski 3 Maja 4/2 62-800 Kalisz
Oddział 4 w Kaliszu wielkopolski Serbinowska 1 a 62-800 Kalisz
Oddział 2 w Kaliszu wielkopolski Aleja Wolności 11 62-800 Kalisz
Oddział 1 w Jarocinie wielkopolski Rynek 24 63-200 Jarocin
Oddział 1 w Pleszewie wielkopolski Sienkiewicza 6, Kaliska 9 63-300 Pleszew
Oddział 1 w Kępnie wielkopolski Rynek 28 63-600 Kępno
Oddział 1 w Ostrzeszowie wielkopolski 1 Maja 3 A 63-500 Ostrzeszów
Oddział 1 w Kole wielkopolski B.Prusa 8 62-600 Koło
Oddział 1 w Kłodawie wielkopolski S.Wyszyńskiego 52 62-650 Kłodawa
Oddział 1 w Turku wielkopolski Żeromskiego 6 62-700 Turek
Oddział 2 w Turku wielkopolski Os. Wyzwolenia 3 a 62-700 Turek
Oddział 1 w Koninie wielkopolski 11 listopada 20 A 62-510 Konin
Oddział 5 w Koninie wielkopolski Szeligowskiego 1 62-510 Konin
Oddział 3 w Koninie wielkopolski Konwaliowa 14 62-510 Konin
Oddział 2 w Koninie wielkopolski 3 Maja 21 62-500 Konin
Oddział 4 w Koninie wielkopolski Aleja 1 Maja 2 A 62-510 Konin
Oddział 1 w Kleczewie wielkopolski Plac Kościuszki 6 62-540 Kleczew
Oddział 1 w Słupcy wielkopolski Poznańska 15 62-400 Słupca
Oddział 1 w Witkowie wielkopolski Żwirki i Wigury 4 62-230 Witkowo
Oddział 1 w Zagórowie wielkopolski Kościelna 4 62-410 Zagórów
Oddział 1 w Lesznie wielkopolski Sikorskiego 7 a 64-100 Leszno
Oddział 3 w Lesznie wielkopolski Zamenhofa 75 64-100 Leszno
Oddział 2 w Lesznie wielkopolski Rynek 2 64-100 Leszno
Oddział 1 w Nowym Tomyślu wielkopolski Tysiąclecia 1 64-300 Nowy Tomyśl
Oddział 1 w Grodzisku Wielkopolskim wielkopolski Chopina 8 62-065 Grodzisk Wielkopolski
Oddział 1 w Opalenicy wielkopolski Poznańska 35 A 64-330 Opalenica
Oddział 1 w Buku wielkopolski Dworcowa 46 64-320 Buk
Oddział 1 w Wolsztynie wielkopolski 5 Stycznia 31/32 64-200 Wolsztyn
Oddział 1 w Międzychodzie wielkopolski Rynek 3 64-400 Międzychód
Oddział 1 w Ostrowie Wielkopolskim wielkopolski Raszkowska 25A 63-400 Ostrów Wielkopolski
Oddział 1 w Odolanowie wielkopolski Fr.Sójki 29 63-430 Odolanów
Oddział 1 w Krotoszynie wielkopolski Rynek 22 63-700 Krotoszyn
Oddział 1 w Koźminie Wielkopolskim wielkopolski Poznańska 1 63-720 Koźmin Wielkopolski
Oddział 1 w Pile wielkopolski Bydgoska 2 64-920 Piła
Oddział 2 w Pile wielkopolski Aleja Piastów 2 64-920 Piła
Oddział 3 w Pile wielkopolski Wyspiańskiego 39 64-920 Piła
Oddział 1 w Złotowie wielkopolski Norwida 5 77-400 Złotów
Oddział 1 w Trzciance wielkopolski Sikorskiego 11 64-980 Trzcianka
Oddział 1 w Krzyżu Wielkopolskim wielkopolski Woj. Polskiego 99 64-761 Krzyż Wielkopolski
Oddział 1 w Wieleniu wielkopolski Kościuszki 34 64-730 Wieleń
Oddział 1 w Czarnkowie wielkopolski Kościuszki 46 64-700 Czarnków
Oddział 1 we Wronkach wielkopolski Mickiewicza 21 A 64-510 Wronki
Oddział 1 w Poznaniu wielkopolski Plac Wolności 3 60-914 Poznań
Oddział 37 w Poznaniu wielkopolski Os. Piastowskie 115 61-166 Poznań
Oddział 39 w Poznaniu wielkopolski Os. Bolesława Chrobrego 8 c 60-681 Poznań
Oddział 38 w Poznaniu wielkopolski Os. Piastowskie 36 61-151 Poznań
Oddział 40 w Poznaniu wielkopolski Wichrowe Wzgórze 120 61-699 Poznań
Oddział 33 w Poznaniu wielkopolski Błękitna 1/7 60-656 Poznań
Oddział 29 w Poznaniu wielkopolski Warszawska 135 61-041 Poznań
Oddział 7 w Poznaniu wielkopolski Os. Powstań Narodowych 32 61-215 Poznań
Oddział 8 w Poznaniu wielkopolski Os. Czecha 73/74 61-289 Poznań
Oddział 9 w Poznaniu wielkopolski Os. Orła Białego 44 61-251 Poznań
Oddział 10 w Poznaniu wielkopolski Os. Tysiąclecia 71 61-255 Poznań
Oddział 13 w Poznaniu wielkopolski Limbowa 3 61-446 Poznań
Oddział 14 w Poznaniu wielkopolski Głogowska 86 a 60-264 Poznań
Oddział 15 w Poznaniu wielkopolski Keplera 1 60-158 Poznań
Oddział 16 w Poznaniu wielkopolski Jeżycka 39 60-864 Poznań
Oddział 17 w Poznaniu wielkopolski Kraszewskiego 10 a 60-518 Poznań
Oddział 18 w Poznaniu wielkopolski Garbary 56 61-758 Poznań
Oddział 21 w Poznaniu wielkopolski Os. Przyjaźni 125 C 61-689 Poznań
Oddział 22 w Poznaniu wielkopolski Os. Batorego 17 60-687 Poznań
Oddział 1 w Luboniu wielkopolski Sikorskiego 3 62-031 Luboń
Oddział 1 w Murowanej Goślinie wielkopolski Nowy Rynek 1 62-095 Murowana Goślina
Oddział 2 w Poznaniu wielkopolski Kościuszki 80 A 61-715 Poznań
Oddział 6 w Poznaniu wielkopolski Starołęcka 38 61-361 Poznań
Oddział 3 w Poznaniu wielkopolski Wierzbięcice 3 61-569 Poznań
Oddział 11 w Poznaniu wielkopolski Górna Wilda 99 61-563 Poznań
Oddział 34 w Poznaniu wielkopolski 28 Czerwca 211 61-485 Poznań
Oddział 12 w Poznaniu wielkopolski Górna Wilda 109 61-563 Poznań
Oddział 1 w Stęszewie wielkopolski Poznańska 20 62-060 Stęszew
Oddział 4 w Poznaniu wielkopolski Małe Garbary 8 61-756 Poznań
Oddział 5 w Poznaniu wielkopolski Os. Bolesława Śmiałego 121 60-682 Poznań
Oddział 1 w Swarzędzu wielkopolski Cieszkowskiego 29 62-020 Swarzędz
Oddział 1 w Kostrzynie wielkopolski Piasta 6 62-025 Kostrzyn Wielkopolski
Oddział 1 w Szamotułach wielkopolski Poznańska 1 64-500 Szamotuły
Oddział 1 w Pniewach wielkopolski Targowa 12 a 62-045 Pniewy
Oddział 1 w Obornikach wielkopolski Piłsudskiego 37 64-600 Oborniki
Oddział 1 w Śremie wielkopolski Mickiewicza 85 63-100 Śrem
Oddział 3 w Śremie wielkopolski Wyszyńskiego 3 63-100 Śrem
Oddział 2 w Śremie wielkopolski Chłapowskiego 31 63-100 Śrem
Oddział 1 w Czempiniu wielkopolski 24 Stycznia 19 c 64-020 Czempiń
Oddział 1 w Książu Wielkopolskim wielkopolski Plac Kosynierów 22 63-130 Książ Wielkopolski
Oddział 1 w Kościanie wielkopolski Al. Kościuszki 34 64-000 Kościan
Oddział 1 w Śmiglu wielkopolski Mickiewicza 4 64-030 Śmigiel
Oddział 1 w Środzie Wielkopolskiej wielkopolski Kilińskiego 1 63-000 Środa Wielkopolska
Oddział 1 w Wągrowcu wielkopolski Jeżyka 2 A 62-100 Wągrowiec
Oddział 1 w Chodzieży wielkopolski Paderewskiego 5 64-800 Chodzież
Oddział 1 w Wyrzysku wielkopolski Staszica 22 89-300 Wyrzysk
Oddział 1 w Skokach wielkopolski Wągrowiecka 3 62-085 Skoki
Oddział 1 w Zielonej Górze wielkopolski Żeromskiego 2 65-066 Zielona Góra
Oddział 4 w Zielonej Górze wielkopolski Os. Pomorskie 5 B 65-548 Zielona Góra
Oddział 11 w Zielonej Górze wielkopolski Aleja Zjednoczenia 106 65-120 Zielona Góra
Oddział 3 w Zielonej Górze wielkopolski Kraljevska 7 65-945 Zielona Góra
Oddział 1 w Czerwieńsku wielkopolski Bolesława Chrobrego 11 66-016 Czerwieńsk
Oddział 1 w Świebodzinie wielkopolski Wałowa 9 66-200 Świebodzin
Oddział 2 w Zielonej Górze wielkopolski Powstańców Warszawy 7 65-807 Zielona Góra
Oddział 8 w Zielonej Górze wielkopolski Bohaterów Westerplatte 21 a 65-001 Zielona Góra
Oddział 1 w Nowej Soli wielkopolski Plac Wyzwolenia 1 67-100 Nowa Sól
Oddział 1 w Sulechowie wielkopolski Sikorskiego 12 66-100 Sulechów
Oddział 1 we Wschowie wielkopolski Bohaterów Westerplatte 1 67-400 Wschowa
Oddział 1 w Żarach wielkopolski Pocztowa 2 68-200 Żary
Oddział 1 w Żaganiu wielkopolski Jana III Sobieskiego 14 68-100 Żagań
Oddział 1 w Szprotawie wielkopolski Rynek 13 67-300 Szprotawa
Oddział 1 w Kórniku wielkopolski Plac Niepodległości 36 62-035 Kórnik
Oddział 9 w Zielonej Górze wielkopolski Agrestowa 5 a/11 65-780 Zielona Góra
Oddział 1 w Mosinie wielkopolski Farbiarska 28 62-050 Mosina
Oddział 41 w Poznaniu wielkopolski Muszkowska 2 60-438 Poznań
Oddział 1 w Zbąszynku wielkopolski Kupiecka 1 66-210 Zbąszynek
Oddział 10 w Zielonej Górze wielkopolski Cyryla i Metodego 3 65-533 Zielona Góra
Oddział 5 w Zielonej Górze wielkopolski Bohaterów Westerplatte 23 65-078 Zielona Góra
Oddział 31 w Poznaniu wielkopolski Głogowska 18 60-734 Poznań
Oddział 27 w Poznaniu wielkopolski Św. Marcin 78 61-809 Poznań
Oddział 1 w Puszczykowie wielkopolski Poznańska 68 62-040 Puszczykowo
Oddział 23 w Poznaniu wielkopolski Grunwaldzka 31 C 60-786 Poznań
Oddział 25 w Poznaniu wielkopolski Zamenhofa 133 61-131 Poznań
Oddział 24 w Poznaniu wielkopolski Grunwaldzka 165 60-322 Poznań
Oddział 2 w Ostrowie Wielkopolskim wielkopolski Partyzancka 27 63-400 Ostrów Wielkopolski
Oddział 1 w Przeźmierowie wielkopolski Rynkowa 75C 62-081 Przeźmierowo
Oddział 46 w Poznaniu wielkopolski Katowicka 65C 61-131 Poznań
Oddział 1 w Plewiskach wielkopolski Grunwaldzka 517 62-064 Plewiska
Oddział 1 Jarocin wielkopolski Rynek 24 63-200 Jarocin
Oddział 1 Szprotawa wielkopolski Rynek 13 67-300 Szprotawa
Oddział 1 Żagań wielkopolski Jana III Sobieskiego 14 68-100 Żagań
Oddział 1 Wschowa wielkopolski Bohaterów Westerplatte 1 67-400 Wschowa
Oddział 1 Sulechów wielkopolski Sikorskiego 12 66-100 Sulechów
Oddział 1 Nowa Sól wielkopolski Plac Wyzwolenia 1 67-100 Nowa Sól
Oddział 1 Świebodzin wielkopolski Wałowa 9 66-200 Świebodzin
Oddział 1 Chodzież wielkopolski Paderewskiego 5 64-800 Chodzież
Oddział 1 Swarzędz wielkopolski Cieszkowskiego 29 62-020 Swarzędz
Oddział 1 Stęszew wielkopolski Poznańska 20 62-060 Stęszew
Oddział 1 Złotów wielkopolski Norwida 5 77-400 Złotów
Oddział 1 Ostrów Wlkp. wielkopolski Raszkowska 25a 63-400 Ostrów Wielkopolski
Oddział 1 Buk wielkopolski Dworcowa 46 64-320 Buk
Oddział 1 Wągrowiec wielkopolski Jeżyka 2A 62-100 Wągrowiec
Oddział 1 Kościan wielkopolski Al.Kościuszki 34 64-000 Kościan
Oddział 1 Śrem wielkopolski Mickiewicza 85 63-100 Śrem
Oddział 4 Poznań wielkopolski Małe Garbary 8 61-756 Poznań
Oddział 12 Poznań wielkopolski Górna Wilda 109 61-563 Poznań
Oddział 1 Luboń wielkopolski Sikorskiego 3 62-031 Luboń
Oddział 15 Poznań wielkopolski Keplera 1 60-158 Poznań
Oddział 14 Poznań wielkopolski Głogowska 86a 60-264 Poznań
Oddział 7 Poznań wielkopolski Os.Powstań Narodowych 32 61-215 Poznań
Oddział 1 Krotoszyn wielkopolski Rynek 22 63-700 Krotoszyn
Oddział 1 Wolsztyn wielkopolski 5 Stycznia 31/32 64-200 Wolsztyn
Oddział 1 Słupca wielkopolski Poznańska 15 62-400 Słupca
Oddział 1 Turek wielkopolski Żeromskiego 6 62-700 Turek
Oddział 1 Koło wielkopolski B.Prusa 8 62-600 Koło
Oddział 1 Kępno wielkopolski Rynek 28 63-600 Kępno
Oddział 1 Pleszew wielkopolski Sienkiewicza 6, Kaliska 9 63-300 Pleszew
Oddział 1 Lubsko wielkopolski Sybiraków 4 68-300 Lubsko
Oddział 1 Gubin wielkopolski Słowackiego 1 66-620 Gubin
Oddział 1 Rawicz wielkopolski 3 Maja 6 i 8 63-900 Rawicz
Oddział 1 Gostyń wielkopolski Gen. Władysława Sikorskiego 4a 63-800 Gostyń
Oddział 1 Żary wielkopolski Pocztowa 2 68-200 Żary
Oddział 2 Zielona Góra wielkopolski Powstańców Warszawy 7 65-807 Zielona Góra
Oddział 1 Zielona Góra wielkopolski Żeromskiego 2 65-066 Zielona Góra
Oddział 1 Środa Wlkp. wielkopolski Kilińskiego 1 63-000 Środa Wielkopolska
Oddział 1 Oborniki wielkopolski Piłsudskiego 37 64-600 Oborniki
Oddział 1 Szamotuły wielkopolski Poznańska 1 64-500 Szamotuły
Oddział 5 Poznań wielkopolski Os. Bolesława Śmiałego 121 60-682 Poznań
Oddział 3 Poznań wielkopolski Wierzbięcice 3 61-569 Poznań
Oddział 2 Poznań wielkopolski Kościuszki 80A 61-715 Poznań
Oddział 1 Poznań wielkopolski Plac Wolności 3 60-914 Poznań
Oddział 1 Piła wielkopolski Bydgoska 2 64-920 Piła
Oddział 1 Nowy Tomyśl wielkopolski Tysiąclecia 1 64-300 Nowy Tomyśl
Oddział 1 Leszno wielkopolski Sikorskiego 7a 64-100 Leszno
Oddział 1 Konin wielkopolski 11 listopada 20a 62-510 Konin
Oddział 1 Kalisz wielkopolski Górnośląska 80 62-800 Kalisz
Oddział 1 Września wielkopolski Szkolna 3 62-300 Września
Oddział 1 Gniezno wielkopolski Chrobrego 12B 62-200 Gniezno
DM PKO BP   POK Poznań wielkopolski Plac Wolności 3 61-914 Poznań
Oddział 1 Chojna zachodniopomors Szkolna 1 74-500 Chojna
Oddział 1 Gryfino zachodniopomors 1 Maja 15 h 74-100 Gryfino
Oddział 1 Nowogard zachodniopomors Plac Wolności 5 72-200 Nowogard
Oddział 1 Goleniów zachodniopomors Szczecińska 4 72-100 Goleniów
Oddział 9 Szczecin zachodniopomors Al. Wyzwolenia 105A 71-421 Szczecin
Oddział 1 Słubice zachodniopomors Dąbrówki 24 69-100 Słubice
Oddział 1 Międzyrzecz zachodniopomors Os. Centrum 1 66-300 Międzyrzecz
Oddział 1 Witnica zachodniopomors Sikorskiego 1 66-460 Witnica
Oddział 1 Kostrzyn nad Odrą zachodniopomors Gorzowska 58 66-470 Kostrzyn
Oddział 1 Pyrzyce zachodniopomors Plac Wolności 2/1 74-200 Pyrzyce
Oddział 1 Choszczno zachodniopomors Chrobrego 4 73-200 Choszczno
Oddział 1 Darłowo zachodniopomors Morska5 76-150 Darłowo
Oddział 1 Szczecinek zachodniopomors 9 Maja 33 78-400 Szczecinek
Oddział 1 Gryfice zachodniopomors Wojska Polskiego 28 72-300 Gryfice
Oddział 1 Białogard zachodniopomors Plac Wolności 17 78-200 Białogard
Oddział 1 Barlinek zachodniopomors Szpitalna 1 74-320 Barlinek
Oddział 1 Drezdenko zachodniopomors Kościuszki 9 66-530 Drezdenko
Oddział 1 Strzelce Krajeńskie zachodniopomors Katedralna 5 66-500 Strzelce Krajeńskie
Oddział 1 Dębno zachodniopomors Daszyńskiego 3 74-400 Dębno
Oddział 1 Myślibórz zachodniopomors Niedziałkowskiego 1 74-300 Myślibórz
Oddział 1 Skwierzyna zachodniopomors Rynek 11 66-440 Skwierzyna
Oddział 1 Wałcz zachodniopomors Kilińszczaków 27-31 78-600 Wałcz
Oddział 1 Złocieniec zachodniopomors Wolności 8 78-520 Złocieniec
Oddział 1 Połczyn Zdrój zachodniopomors Grunwaldzka 10 78-320 Połczyn-Zdrój
Oddział 3 Szczecin zachodniopomors Rydla 41/42 70-783 Szczecin
Oddział 1 Rzepin zachodniopomors Chrobrego 19 69-110 Rzepin
Oddział 1 Sulęcin zachodniopomors Wojska Polskiego 12 69-200 Sulęcin
Oddział 1 Sławno zachodniopomors M.Skłodowskiej-Curie 1 76-100 Sławno
Oddział 1 Świdwin zachodniopomors Kołobrzeska 3 78-300 Świdwin
Oddział 1 Drawsko Pomorskie zachodniopomors Piłsudskiego 20 78-500 Drawsko Pomorskie
Oddział 1 Świnoujście zachodniopomors Piłsudskiego 5 a 72-600 Świnoujście
Oddział 2 Szczecin zachodniopomors Plac Orła Białego 5 70-562 Szczecin
Oddział 1 Szczecin zachodniopomors Al. Niepodległości 40 70-404 Szczecin
Oddział 1 Stargard Szczeciński zachodniopomors Wyszyńskiego 10 73-110 Stargard Szczeciński
Oddział 1 Koszalin zachodniopomors Młyńska 20 75-054 Koszalin
Oddział 1 Kołobrzeg zachodniopomors Katedralna 33a 78-100 Kołobrzeg
Oddział 2 Gorzów Wielkopolski zachodniopomors Górczyńska 21 66-414 Gorzów Wielkopolski
Oddział 1 Gorzów Wielkopolski zachodniopomors Kosynierów Gdyńskich 79 66-400 Gorzów Wielkopolski
DM PKO BP   POK Szczecin zachodniopomors Al. Niepodległości 40 70-404 Szczecin
DM PKO BP   POK Koszalin zachodniopomors Jana Pawła II 23/25 75-841 Koszalin
DM PKO BP   POK Gorzów Wielkopolski zachodniopomors Kosynierów Gdyńskich 79 66-400 Gorzów Wielkopolski
Oddział 1 w Drawsku Pomorskim zachodniopomorski Piłsudskiego 20 78-500 Drawsko Pomorskie
Oddział 1 w Łobzie zachodniopomorski Al. Wybickiego 1 73-150 Łobez
Oddział 1 w Świdwinie zachodniopomorski Kołobrzeska 3 78-300 Świdwin
Oddział 1 w Połczynie Zdroju zachodniopomorski Grunwaldzka 10 78-320 Połczyn-Zdrój
Oddział 1 w Złocieńcu zachodniopomorski Wolności 8 78-520 Złocieniec
Oddział 1 w Wałczu zachodniopomorski Kilińszczaków 27-31 78-600 Wałcz
Oddział 1 w Gorzowie Wielkopolskim zachodniopomorski Kosynierów Gdyńskich 79 66-400 Gorzów Wielkopolski
Oddział 5 w Gorzowie Wielkopolskim zachodniopomorski Marcinkowskiego 90 66-400 Gorzów Wielkopolski
Oddział 6 w Gorzowie Wielkopolskim zachodniopomorski Słoneczna 63 a 66-400 Gorzów Wielkopolski
Oddział 1 w Skwierzynie zachodniopomorski Rynek 11 66-440 Skwierzyna
Oddział 7 w Gorzowie Wielkopolskim zachodniopomorski Sikorskiego 130 66-400 Gorzów Wielkopolski
Oddział 1 w Myśliborzu zachodniopomorski Niedziałkowskiego 1 74-300 Myślibórz
Oddział 1 w Dębnie zachodniopomorski Daszyńskiego 3 74-400 Dębno Lubuskie
Oddział 2 w Gorzowie Wielkopolskim zachodniopomorski Górczyńska 21 66-414 Gorzów Wielkopolski
Oddział 4 w Gorzowie Wielkopolskim zachodniopomorski Kombatantów 2 66-414 Gorzów Wielkopolski
Oddział 1 w Strzelcach Krajeńskich zachodniopomorski Katedralna 5 66-500 Strzelce Krajeńskie
Oddział 1 w Drezdenku zachodniopomorski Kościuszki 9 66-530 Drezdenko
Oddział 1 w Barlinku zachodniopomorski Szpitalna 1 74-320 Barlinek
Oddział 1 w Kołobrzegu zachodniopomorski Katedralna 33 a 78-100 Kołobrzeg
Oddział 2 w Kołobrzegu zachodniopomorski Budowlana 4 B/2 78-100 Kołobrzeg
Oddział 1 w Białogardzie zachodniopomorski Plac Wolności 17 78-200 Białogard
Oddział 1 w Gryficach zachodniopomorski Wojska Polskiego 28 72-300 Gryfice
Oddział 1 w Koszalinie zachodniopomorski Młyńska 20 75-054 Koszalin
Oddział 4 w Koszalinie zachodniopomorski Poprzeczna 7 D 75-841 Koszalin
Oddział 5 w Koszalinie zachodniopomorski Wańkowicza 82 A 75-446 Koszalin
Oddział 1 w Szczecinku zachodniopomorski 9 Maja 33 78-400 Szczecinek
Oddział 2 w Szczecinku zachodniopomorski Jagiełły 56 E 78-400 Szczecinek
Oddział 1 w Sławnie zachodniopomorski M.Skłodowskiej-Curie 1 76-100 Sławno
Oddział 1 w Darłowie zachodniopomorski Morska 5 76-150 Darłowo
Oddział 1 w Stargardzie Szczecińskim zachodniopomorski Wyszyńskiego 10 73-110 Stargard Szczeciński
Oddział 1 w Choszcznie zachodniopomorski Chrobrego 4 73-200 Choszczno
Oddział 1 w Pyrzycach zachodniopomorski Plac Wolności 2/1 74-200 Pyrzyce
Oddział 1 w Sulęcinie zachodniopomorski Wojska Polskiego 12 69-200 Sulęcin
Oddział 1 w Kostrzyniu nad Odrą zachodniopomorski Gorzowska 58 66-470 Kostrzyn
Oddział 1 w Witnicy zachodniopomorski Sikorskiego 1 66-460 Witnica
Oddział 1 w Międzyrzeczu zachodniopomorski Os. Centrum 1 66-300 Międzyrzecz
Oddział 1 w Słubicach zachodniopomorski Dąbrówki 24 69-100 Słubice
Oddział 1 w Rzepinie zachodniopomorski Chrobrego 19 69-110 Rzepin
Oddział 1 w Szczecinie zachodniopomorski Al. Niepodległości 40 70-404 Szczecin
Oddział 1 w Policach zachodniopomorski Wyszyńskiego 6 a – 6 e 72-010 Police
Oddział 9 w Szczecinie zachodniopomorski Al. Wyzwolenia 105 A 71-421 Szczecin
Oddział 2 w Szczecinie zachodniopomorski Plac Orła Białego 5 70-562 Szczecin
Oddział 13 w Szczecinie zachodniopomorski Dziennikarska 1 70-822 Szczecin
Oddział 3 w Szczecinie zachodniopomorski Rydla 41/42 70-783 Szczecin
Oddział 1 w Goleniowie zachodniopomorski Szczecińska 4 72-100 Goleniów
Oddział 1 w Nowogardzie zachodniopomorski Plac Wolności 5 72-200 Nowogard
Oddział 1 w Gryfinie zachodniopomorski 1 Maja 15 h 74-100 Gryfino
Oddział 1 w Chojnie zachodniopomorski Szkolna 1 74-500 Chojna
Oddział 1 w Świnoujściu zachodniopomorski Piłsudskiego 5 a 72-600 Świnoujście
Oddział 1 w Kamieniu Pomorskim zachodniopomorski Bałtycka 1 72-400 Kamień Pomorski
Oddział 1 w Wolinie zachodniopomorski Świerczewskiego 2 c 72-510 Wolin
Oddział 1 w Bobolicach zachodniopomorski Plac Zwycięstwa 8 76-020 Bobolice
Oddział 1 w Mielnie zachodniopomorski Bolesława Chrobrego 8 76-032 Mielno
Oddział 8 w Szczecinie zachodniopomorski Narutowicza 13 E/7 70-240 Szczecin
Oddział 3 w Koszalinie zachodniopomorski Zwycięstwa 140 75-613 Koszalin
Oddział 6 w Szczecinie zachodniopomorski Mickiewicza 97 71-279 Szczecin
Oddział 1 w Trzebiatowie zachodniopomorski Rynek 8 72-320 Trzebiatów